Home loty Nowe trasy Wizz Air z Polski: Odessa z trzech miast!
Nowe trasy Wizz Air z Polski: Odessa z trzech miast!

Nowe trasy Wizz Air z Polski: Odessa z trzech miast!

Będzie konkurencja z Ryanairem!

Nowy dzień, nowe trasy Wizz Air! Wczoraj pisaliśmy o nowych trasach z Edynburga (KLIK), a dzisiaj mamy kolejne nowości! Przewoźnik właśnie zapowiedział uruchomienie aż trzech nowych tras z Polski – do jednego z ukraińskich miast.

Nowe trasy Wizz Air

 • Gdańsk – Odessa: 2x tygodniowo (wtorki i soboty), start 2 listopada 2019
 • Katowice – Odessa: 2x tygodniowo (wtorki i soboty), start 2 listopada 2019
 • Wrocław – Odessa: 2x tygodniowo (poniedziałki i piątki, start 1 listopada 2019

  Bilety można już kupić na stronie wizzair.com

  Najnowsza oferta Wizz Air z Polski do stolicy Szkocji oraz do trzeciego co do wielkości miasta na Ukrainie umocni relacje biznesowe oraz korzystnie wpłynie na rozwój turystyki i hotelarstwa w tych krajach. Wraz z nowymi połączeniami, oferta WIZZ składa się aktualnie ze 175 tras do 28 krajów z Polski. W 2019 Wizz Air oferuje 11 milionów miejsc w sprzedaży polskiej siatce połączeń.

  Odessa to bardzo atrakcyjne miejsce: trzecie pod względem wielkości miasto Ukrainy o przebogatej historii. Kusi pięknymi zabytkami i bogactwem miejsc znanych między innymi z licznych filmów. Jest również największym portem morskim naszego wschodniego sąsiada – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.

  noclegi80x54px

  NOCLEGI

  Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.


  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *