Home loty PRZEGLĄD PROMOCJI: oferta Emirates do 20 lipca
PRZEGLĄD PROMOCJI: oferta Emirates do 20 lipca

PRZEGLĄD PROMOCJI: oferta Emirates do 20 lipca

PRZEGLĄD PROMOCJI. Obecna oferta Emirates obowiązuje do 20 lipca 2019.

Bilety Emirates kupujemy na stronie Emirates.com lub poprzez poniższe linki. W cenie mamy oczywiście podróż z bagażem rejestrowanym. Po drodze zaliczamy przesiadki w Dubaju.

Linie lotnicze Emirates przygotowały specjalne oferty na podróże w klasach ekonomicznej i biznes dla turystów z Polski, którzy planują tegoroczny urlop. Loty w specjalnych cenach będą dostępne w sprzedaży do 12 lipca.

Bilety w specjalnych cenach kupić można również na przeloty z Krakowa, realizowane przez flydubai, do wybranych miejsc z siatki Emirates.

Lista przykładowych kierunków objętych promocją:

    Dzięki ice – wielokrotnie nagradzanemu systemowi rozrywki pokładowej – podróżni we wszystkich klasach rezerwacyjnych mają do wyboru blisko 3500 kanałów rozrywkowych i filmów, w tym również polskie produkcje. Podczas lotu pasażerowie wszystkich klas mogą cieszyć się potrawami przygotowanymi ze świeżych składników, inspirowanymi kuchnią regionalną oraz szeroką kartą win. Oprócz tego, mogą oni doświadczyć słynnej gościnności wielokulturowego personelu pokładowego, w tym jego członków pochodzących z Polski. Klientom przewoźnika przysługują dodatkowo bardzo wysokie limity bagażu – nawet do 30 kg w klasie ekonomicznej i 40 kg w klasie biznes.


    mleko

    Opublikuj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *