Home loty Nowa trasa Wizz Air z Polski – Brema
Nowa trasa Wizz Air z Polski – Brema

Nowa trasa Wizz Air z Polski – Brema

Kolejna trasa z Polski!

To już oficjalna wiadomość. Wizz Air otwiera nową trasę z Polski. Od 27 października 2019 węgierski przewoźnik poleci z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do niemieckiej Bremy.

Połączenie Olsztyn-Mazury – Brema będzie wykonywane 2 razy w tygodniu – w środy i niedziele, a ceny biletów mają zaczynają się już od 39 PLN w jedną stronę. Może je już kupić na stronie wizzair.com

Brema jest kulturalnym i ekonomicznym centrum północnych Niemiec. Liczne galerie i muzea z Übersee-Museum Bremen na czele to powody, dla których warto odwiedzić miasto. Brema jest również jednym z największych portów morskich i ośrodków handlu morskiego w Niemczech. Miasto stanowi ważny ośrodek kulturalny z bogatą ofertą atrakcji. Nowa trasa wzmocni biznesowe relacje między Polską i Niemcami, korzystnie wpływając na rozwój branży lotniczej I turystycznej.

Przykładowa rezerwacja:


Pierwszy lot Wizz Air z Szyman odbył się w 2016 roku i od tego czasu ponad 182 000 pasażerów skorzystało z usług WIZZ, co sprawiło, że linia jest liderem na lotnisku Olsztyn-Mazury.

Nowa usługa połączy Mazury z Niemcami dwoma lotami tygodniowo. W ofercie Wizz Air, wraz z nową trasą, w tym roku jest niemal 100 000 miejsc w sprzedaży w sumie na trzy trasy z lotniska Olsztyn-Mazury, co stanowi wzrost o 84% w porównaniu z poprzednim rokiem. Aktualnie polscy klienci mogą wybrać podróże WIZZ z Olsztyna Mazury do Londynu, Dortmundu oraz Bremy.

Cytaty pochodzą z informacji prasowej przewoźńika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *