Home inne Spektakularne pojedynki rycerskie i nocleg w zamku – nowość w LEGOLAND Billund
Spektakularne pojedynki rycerskie i nocleg w zamku – nowość w LEGOLAND Billund

Spektakularne pojedynki rycerskie i nocleg w zamku – nowość w LEGOLAND Billund

Nowości!

Nowością tegorocznego sezonu w parku rozrywki LEGOLAND w duńskim Billund są spektakularne pokazy rycerskie, zwane “Battle of the Brick”. Na specjalnie zaprojektowanej arenie rycerze na koniach, ubrani w prawdziwe zbroje dają pokaz swoich umiejętności, wprawiając w zachwyt dzieci i dorosłych!

Niech trąby zabrzmią w całym kraju! Król Danii wezwał najbardziej walecznych rycerzy do wzięcia udziału w oszałamiającej bitwie, w której mogą zdobyć pożądane trofeum z klocków LEGO.

Specjalne pokazy rycerskie “Battle of the Brick” będą odbywać od maja do 17 sierpnia, dwa razy dziennie w dni powszednie i trzy razy w weekendy. To kompletnie nowe show dla gości LEGOLAND-u. Dzieci i ich rodzice będą mogli zobaczyć imponujące pojedynki rycerskie z jazdą na koniach, popisami walki mieczem i lancą, akrobatyki i ekstremalnych wyczynów kaskaderskich.

>> LOTY Z POLSKI DO BILLUND – SPRAWDŹ

– To niezwykle emocjonująca atrakcja rodzinna, podczas której będzie można poczuć atmosferę Średniowiecza i zobaczyć walkę konną z lancą lub mieczem w dłoni. W potyczkach wezmą udział dwie drużyny: czerwona i biała, a nasi goście, mamy nadzieję, będą ich gorąco dopingować – mówi Pernille H. Steffensen, Event Manager w LEGOLAND Billund.

GOŚCIE SĄ CZĘŚCIĄ SHOW

Dla odwiedzających park rozrywki wybudowano specjalne, drewniane trybuny po każdej stronie areny, aby mogli stać się aktywną i ważną częścią wydarzenia.
Niektórzy widzowie mogą nawet odegrać jeszcze większą rolę, ponieważ podczas każdego pokazu rycerze będą potrzebować pomocy rodziny, która zasiądzie na królewskim tronie, aby liczyć punkty w potyczce.

Aby odtworzyć autentyczną atmosferę pojedynków, chcemy zaangażować gości, by stali się częścią show. Rycerze liczą na mnóstwo okrzyków i oklasków, które będą zagrzewać ich do walki. Wynik żadnej z nich nie jest przesądzony, dlatego tak ważne jest, by gorąco dopingować swojego faworyta – dodaje Pernille H. Steffensen.


Najprawdziwsze rycerskie doświadczenia

LEGOLAND ma dla swoich gości jeszcze jedną fantastyczną niespodziankę! Od tego sezonu dzieci i rodzice mogą zamieszkać w nowym LEGOLAND Castle Hotel – zamku, pełnym rycerzy, księżniczek i czarodziejów. Hotel oferuje 142 pokoje w stylu LEGO Dragon Knight, Princess i Wizard, a także dużą restaurację The Knights Tavern. Tegoroczne nowości duńskiego parku rozrywki – nocleg w zamku i udział w rycerskich turniejach to gwarancja niezapomnianych wrażeń i mnóstwa radości dla całej rodziny.

KARTA BE HAPPY PASS, CZYLI JESZCZE FAJNIEJSZE I… TAŃSZE WAKACJE

Z kartą lojalnościową Be Happy Pass można dużo zaoszczędzić, wydłużyć wakacje i zamienić je w coś bardzo wyjątkowego. Gdy nocujesz w jednym z wielu miejsc noclegowych w LEGOLAND Billund Resort, cała rodzina otrzymuje automatycznie bezpłatną kartę Be Happy Pass, która oferuje wiele rabatów i korzyści na niezliczone atrakcje regionu LEGOLAND BILLUND RESORT, uznawanego za jedną z najciekawszych destynacji turystycznych w Europie dla rodzin z dziećmi.

LEGOLAND BILLUND RESORT to po Kopenhadze drugi pod względem popularności region turystyczny w Danii. Położony w samym jej sercu, na całej szerokości kraju – od wybrzeża Bałtyku po Morze Północne – stanowi efekt współpracy 7 gmin: Billund, Varde, Esbjerg, Vejen, Vejle, Kolding i Middelfart. Każda z nich przyciąga zwiedzających wyjątkowymi atrakcjami dla dzieci i rodziców oraz szeroką bazę noclegową, a wszystko to w otoczeniu natury. Czyste plaże, fascynujące historie wikingów i nordyckich królów czy uroki małych duńskich miasteczek to tylko niektóre z powodów, dla których przyjeżdżają tu turyści z całej Europy.

Treść wpisu i zdjęcia pochodzą z informacji prasowej

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *