Home loty Linie Emirates i LATAM Airlines Brazil zawierają porozumienie code-share
Linie Emirates i LATAM Airlines Brazil zawierają porozumienie code-share

Linie Emirates i LATAM Airlines Brazil zawierają porozumienie code-share

News!

Nowa umowa zapewni większy wybór, elastyczność i wygodę połączeń pasażerom Emirates podróżującym do Brazylii

Nowe porozumienie, więcej lotów!

Linie Emirates i LATAM Airlines Brazil zawarły nowe porozumienie code-share obejmujące loty krajowe na terytorium Brazylii, zapewniając swoim klientom jeszcze większy wybór połączeń.

Od teraz pasażerowie Emirates podróżujący do Brazylii mogą skorzystać z siatki połączeń LATAM do 17 miast, m.in. Belo Horizonte, Brasilii i Foz do Iguaçu (więcej szczegółów już wkrótce). Podróżni skorzystają z dogodnej przesiadki w S?o Paulo i Rio de Janeiro, skąd linie Emirates oferują loty do swojego portu macierzystego Dubaju, który obsługuje już ponad 150 kierunków na całym świecie.

Porozumienie zapewni pasażerom Emirates większy wybór połączeń z Brazylii do kierunków w globalnej siatce przewoźnika takich jak Japonia, Australia czy Indie.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE EMIRATES
logo

Obecnie linie Emirates realizują codzienne loty do Dubaju z dwóch miast w Brazylii: Sao Paulo (obsługiwane przez A380) i Rio de Janeiro (od 1 czerwca tego roku obsługiwane przez zmodernizowanego Boeinga 777-200LR). Ponadto pasażerowie mogą polecieć do Buenos Aires i Santiago (od 1 czerwca tego roku) na pokładzie Boeinga 777-200LR z Rio de Janeiro.

Wpis pochodzi z informacji prasowej przewoźnika
logo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *