Home Newsy superREGIO – nowa kategoria pociągów. Ma być taniej!
superREGIO – nowa kategoria pociągów. Ma być taniej!

superREGIO – nowa kategoria pociągów. Ma być taniej!

News!

superREGIO – taką nazwę będą nosiły nowe połączenia komercyjne POLREGIO, które już w czerwcu br. pojawią się na polskich torach. To kolejny krok w rozwoju siatki połączeń kolejowych w Polsce dla naszych Pasażerów.

Nowe połączenia POLREGIO będą łączyły ważne ośrodki miejskie i turystyczne w Polsce. Dla odróżnienia ich charakteru od flagowych połączeń o nazwie REGIO, ogłosiliśmy specjalny konkurs dla pracowników, którego celem było wymyślenie najatrakcyjniejszej nazwy nowej kategorii pociągów. W drodze konkursu zwyciężyła nazwa ?superREGIO?.– Zamknęliśmy trudny dla spółki okres restrukturyzacji i z żelazną konsekwencją idziemy dalej wprowadzając na rynek połączenia pod nową nazwą superREGIO. Będą to pociągi kursujące w wielu przypadkach w dotąd nieobsługiwanych bezpośrednich relacjach, jak Ostrowiec Świętokrzyski – Wrocław. Wyznacznikiem superREGIO będzie m.in. tabor o podwyższonym standardzie, atrakcyjny czas przejazdu i cena biletów. Niebawem podamy więcej szczegółów – powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy Spółki Przewozy Regionalne, właściciela marki POLREGIO.

Nowe połączenia superREGIO będą uzupełnieniem kolejowej oferty przewozowej w kraju. Najmłodsza kategoria pociągów w Polsce pojawi się początkowo na trasie Ostrowiec Świętokrzyski – Kielce – Włoszczowa – Częstochowa Stradom – Opole – Brzeg – Wrocław, Kraków – Zator i Katowice – Zator, gdzie znajduje się Energylandia – największy rodzinny park rozrywki w Polsce.

Szczegółowy rozkład jazdy wraz z cennikiem ma zostać udostępniony już niedługo!

Treść pochodzi z artykułu przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *