Home loty Pierwszy raz od dawna – Chengdu z Polski (promocja KLM / Air France)
Pierwszy raz od dawna – Chengdu z Polski (promocja KLM / Air France)

Pierwszy raz od dawna – Chengdu z Polski (promocja KLM / Air France)

Wyprzedaż – fajna cena lotów z Polski!

Promocja ma być aktualna do 22 kwietnia 2019 i dotyczy lotów do marca 2020. Warunki promocji znajdziecie na dole stronie. Bilety kupujemy na stronie Air France, a także w serwisach typu momondo.pl czy Skyscanner.pl

Pamiętajcie, iż Air France oferuje loty z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia. Najniższą cenę uzyskacie poprzez poniższe linki – może ona być nawet 50-150-200 PLN niższa niż podana niżej!

Najnowsza oferta Air France / KLM obejmuje swoim zasięgiem Azję, wybrane wyspy na Karaibach i Oceanie Indyjskim, Amerykę oraz wybrane kierunki w Afryce.

>> WYPRZEDAŻ AIR FRANCE i KLM – WSZYSTKIE WPISY!

Warszawa / Gdańsk / Wrocław / Kraków – Chengdu (CTU) od ~2200 PLN RT

  Krótki opis promocji Air France i KLM:

  To dobra okazja do zaplanowania wypoczynku w majówkę, podczas letnich wakacji czy innych wyjazdów w dalszych terminach, ponieważ oferta promocyjna dotyczy podróży aż do marca przyszłego roku. Z atrakcyjnych cen mogą skorzystać pasażerowie Air France i KLM podróżujący z Warszawy, Gdańska, Krakowa jak i Wrocławia


  “Wiosenne okazje” obejmują loty do wybranych miast w Azji – między innymi do Sajgonu polecimy za 2079 PLN, Singapuru – 1959 PLN, a do Dżakarty – od 2329 PLN. W okazyjnej cenie można też zarezerwować lot do kilku miast w Afryce – np. Kapsztad od 2639 PLN, czy Nairobi od 2289 PLN, a także do wybranych miejsc w Ameryce Południowej: Panama od 2469 PLN, Kostaryka od 2729 PLN, Dominikana od 2949 PLN i inne.

  Godne polecenia są też oferty na bajeczne wyspy Oceanu Indyjskiego – Mauritius od 2329 PLN oraz Reunion od 3659 PLN. W promocji nie mogło zabraknąć lotów do portów bazowych Air France i KLM – Paryża (od 383 PLN) i Amsterdamu (od 379 PLN).

  Ceny dotyczą lotów w obie strony z wylotem z Warszawy, Gdańska, Krakowa lub Wrocławia, zawierają podatki i opłaty lotniskowe w przypadku rezerwacji na airfrance.pl czy klm.com. Poziomy cen mogą ulec zmianie w trakcie promocji – obowiązuje cena na dany przelot, wyświetlona na stronie internetowej w momencie rezerwacji biletu. Niektóre oferty nie obejmują przewozu bagażu rejestrowanego – proszę sprawdzić warunki taryfy podczas rezerwacji. Obowiązują warunki promocji. Liczba miejsc ograniczona.

  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *