Home przejazdy FlixBus wprowadza system rozrywki pokładowej
FlixBus wprowadza system rozrywki pokładowej

FlixBus wprowadza system rozrywki pokładowej

Przydatna nowość!

Przyjemniejsza podróż autokarem

Podróżowanie autobusem staje się jeszcze przyjemniejsze za sprawą uruchomionego dziś w Polsce systemu FLIXtainment – rozrywki pokładowej dostępnej w autobusach FlixBus. Treści zapewnia m.in. Amazon Prime Original i Audible, dzięki czemu pasażerowie będą mieli dostęp do najpopularniejszych seriali, filmów, audiobooków, magazynów i gier.

Cała zawartość FLIXtainment będzie dostępna za darmo na osobistych urządzeniach mobilnych poprzez podłączenie do wbudowanego Wi-Fi na pokładach FlixBusa.

>> MEGA! ZNIŻKA NA PRZEJAZDY FLIXBUS!

Dokładamy starań, aby podróż autobusem była jak najprzyjemniejsza. Dzięki wprowadzeniu systemu rozrywki pokładowej FLIXtainment nasi pasażerowie będą mieli dostęp do najwyższej klasy rozrywki od momentu wejścia do autobusu – mówi Daniel Krauss, współzałożyciel i CIO w FlixMobility. – W 2019 roku w system wyposażona będzie większość floty FlixBusa w całej Europie, a treści rozszerzane o dodatkowe wersje językowe.

Filmy i nie tylko

System rozrywki pokładowej FLIXtainment daje pasażerom dostęp do 25 hollywoodzkich filmów w 6 wersjach językowych, ponad 100 audiobooków, 7 seriali telewizyjnych, 75 e-booków, 30 czasopism i 20 mini gier.

Na ten moment dostępnych jest 12 filmów oraz 5 audiobooków w języku polskim, nowe polskojęzyczne treści będą dodawane systematycznie.

Polska jest kolejnym krajem po Szwecji, Danii i Francji, w którym startuje system FLIXtainment. Łącząc technologię FlixBusa z Amazon Prime Video i Audible, kontynuujemy podnoszenie jakości na rynku międzymiastowych połączeń autobusowych – dodaje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.
Obecnie, system będzie dostępny w blisko 60 pojazdach z floty FlixBusa w Polsce, a w następnych miesiącach będzie uruchamiany na pokładzie kolejnych autobusów. Informacja o tym, czy na danym kursie dostępny jest FLIXtainment będzie się pojawiać przy rezerwacji biletu na stronie FlixBusa po najechaniu na ikonkę “i”.


To właśnie w podróży najchętniej sięgamy po filmy czy książki, dzięki którym poznajemy ciekawe historie. Pasażerowie FlixBusa w całej Europie mogą od teraz korzystać z unikalnych treści, w tym audiobooków w kilku wersjach językowych. Wielu pasażerów będzie mogło po raz pierwszy doświadczyć “czytania” powieści w formie dźwiękowej. Mamy nadzieję, że docenią, w jak dużym stopniu tego rodzaju rozrywka wzbogaca podróż – mówi Oliver Daniel, Dyrektor Zarządzający Audible (Amazon) w Niemczech.


Informacja dla pasażerów w czasie rzeczywistym

Wszystkie treści w ramach FLIXtainment Onboard Entertainment dostępne są po zalogowaniu do wbudowanej na pokładzie FlixBusa sieci Wi-Fi, bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji. Filmy, audiobooki, gry i pozostałe materiały wyświetlą się po wejściu na stronę media.flixbus.com na urządzeniu mobilnym pasażera. Poza unikalną zawartością, FLIXtainment zapewni również wysokiej jakości połączenie Wi-Fi.

Przydatną dla podróżujących funkcją będzie również sekcja “informacja dla pasażerów”, w której będzie można sprawdzić aktualne położenie autobusu i trasę na mapie. Trwają także prace nad automatyczną informacją o następnym przystanku, oczekiwanym czasie przyjazdu czy aktualnym opóźnieniu.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *