logo


Home Newsy Polonus i Lux Express połączyły siły!
Polonus i Lux Express połączyły siły!

Polonus i Lux Express połączyły siły!

Trasy łączone!

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy i lider sieci “Polonus Partner” rozpoczyna współpracę partnerską z estońską firmą Lux Express, liderem rynku w Krajach Bałtyckich. W ramach pierwszego etapu współpracy pasażerowie zyskują możliwość zaplanowania poprzez stronę Polonusa wyjazdu z Warszawy do Wilna w ramach trzech kursów dziennie.

Dodatkowo udostępniona została możliwość rezerwacji wygodnej podróży łączonej z Wilna do Lwowa z dogodną przesiadką w Warszawie! Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży na stronach www.pkspolonus.pl oraz www.polonuspartner.pl.

Sukces sieci Polonus Partner i zaoferowanie naszym pasażerom możliwości podróży łączonych na pokładach autokarów czołowych polskich przewoźników zachęcił nas do pójścia o krok dalej. W ramach rozpoczętej kampanii Łączymy Europę z przyjemnością informuję o nawiązaniu współpracy z firmą Lux Express, liderem rynku w Krajach Bałtyckich. Dzięki tej współpracy nasi pasażerowie otrzymują możliwość zaplanowania podróży z Warszawy i Lwowa do przepięknego Wilna! – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus.

>> WOLISZ SAMOLOT? SPRAWDŹ LOTY DO WILNA!

Dzięki współpracy Polonusa i Lux Express pasażerowie mogą zakupić w jednej transakcji bilety na podróż ze Lwowa do Wilna lub z Warszawy do Wilna. Przesiadka pomiędzy autokarami przewoźników odbywa się na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia, którego operatorem jest Polonus. Na Dworcu znajdują się liczne udogodnienia, w tym punkty usługowe, które umilą podróżnym oczekiwanie na kolejną podróż.
logo

Polonus do obsługi swoich połączenia z Warszawy do Lwowa przeznacza komfortowe i nowoczesne autokary marki Scania, wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży na terenie Polski z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji. Podróż na odcinku Warszawa-Wilno będzie odbywać się na pokładach komfortowych autokarów Lux Express, wyposażonych w system rozrywki pokładowej, który doskonale umili podróż.

Wpis pochodzi z informacji prasowej przewoźnika
logo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *