Home loty Dwie nowe trasy Wizz Air z Polski: Alesund i Santander!
Dwie nowe trasy Wizz Air z Polski: Alesund i Santander!

Dwie nowe trasy Wizz Air z Polski: Alesund i Santander!

Przewoźnik poinformował o nowych trasach!

Santander – nowa trasa do Hiszpanii

Trasa Katowice – Santander rusza 15 czerwca 2019, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty. Trasa jest już w systemie na stronie wizzair.com

Miasto Santander położone w Hiszpanii, otoczone pasmem gór i morzem, znane jest jako jedno z najpiękniejszych miast na północnym wybrzeżu Hiszpanii. 19-sto wieczne budynki, urocze widoki i wspaniała lokalizacja nad Zatoką Biskajską uznawane są jedne z ładniejszych na świecie.

Alesund – polecimy do Norwegii

Trasa Katowice – Alesund rusza 16 września 2019, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Trasa jest już w systemie na stronie wizzair.com

Alesund to największe miasto w okręgu M?re og Romsdal w zachodniej Norwegii. Jest bramą do kultowych północno-zachodnich fiordów (wśród których szczególnie znany jest Geirangerfjord) i okolicznych gór alpejskich.


“Z ponad 10,9 milionami miejsc w sprzedaży na sezon zima 2019 w Polsce, Wizz Air po raz kolejny pokazuje swoje zaangażowanie na polskim rynku jak również wpływa na rozwój polskiej gospodarki i stymuluje rynek pracy w branży lotniczej i turystycznej wspierając tym samym rocznie ponad 8000** miejsc pracy w sektorach związanych pośrednio z działalnością linii w kraju.”

Cytaty pochodzą z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *