Home loty BUZZ – to nowe linie w Polsce. Nie będzie już Ryanair SUN
BUZZ – to nowe linie w Polsce. Nie będzie już Ryanair SUN

BUZZ – to nowe linie w Polsce. Nie będzie już Ryanair SUN

Ryanair dzisiaj poinformował o zmianach.

Wiele nowości od Ryanair

Podczas dzisiejszej konferencji Ryanair poinformował o wielu nadchodzących zmianach. O samym nowych trasach i kolejnych zbazowanych w Polsce samolotach pisaliśmy w ciągu dni W TYM wpisie.

W osobnym wątku warto jednak wspomnieć o nowej linii – BUZZ. W zasadzie będzie to przefarbowany Ryanair SUN….

“Nowa” linia lotnicza!

Ryanair Sun to spółka córka irlandzkiego Ryanaira. Od jesieni 2019 roku będzie nazywać się Buzz. Samoloty, które latają z polskich lotnisk zostaną pomalowane na biało-żółto. A na ich ogonach pojawi się… pszczoła.

Ryanair Sun, samodzielna jednostka grupy Ryanair otrzymała polski certyfikat przewoźnika lotniczego na początku 2018 roku, a latem 2018 roku rozpoczęła loty czarterowe dla największych biur podróży w Polsce.
Przewoźnik obecnie posiada 17 maszyn, a w sezonie letnim 2019 jego flota rozrośnie się do 25 sztuk Boeingów 737-800. Rok temu przewoźnik dysponował zaledwie pięcioma samolotami.

>> NOWOŚCI RYANAIR – KILKADZIESIĄT NOWYCH TRAS NA ZIMĘ 2019/20!

Oczywiście w Polsce będą się pojawiać samoloty Ryanair w standardowym malowaniu – dużo tras jest obsługiwana z baz zlokalizowanych w innych państwach.

Buzz to nie jest całkowicie nowa marka!

Strona internetowa (i aplikacja) Buzz ma zostać udostępniona jesienią tego roku. Będzie można na niej rezerwować nie tylko połączenia z siatki Buzz, ale także i wszystkie inne trasy Ryanair. Domyślam sie, iż w drugą stronę też to zadziała – na stronie Ryanair znajdziemy loty Buzz.

To nie jest nowa marka w ramach grupy. Buzz należy do grupy Ryanair od 2003 roku, kiedy została odkupiona od KLM. W tej chwili ta marka odżywa – tłumaczył Michał Kaczmarzyk, CEO Ryanair Sun.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *