Home przejazdy Flixbus: nowe trasy, nowy kalendarz. I bilety od 99 groszy!
Flixbus: nowe trasy, nowy kalendarz. I bilety od 99 groszy!

Flixbus: nowe trasy, nowy kalendarz. I bilety od 99 groszy!

Okazja na zakupy!

FlixBus otworzył kalendarz rezerwacyjny dla większości z 60 linii na terminy wakacyjne, dzięki czemu już teraz można zaplanować majówkowe i letnie podróże.

Dodatkowo, w tym okresie ruszą nowe linie operatora na trasach Poznań ? Bielsko-Biała oraz Katowice – Kołobrzeg, dzięki którym do siatki FlixBusa wchodzi aż 6 nowych polskich miast. Połączenia te dostępne są już w sprzedaży ze specjalną pulą biletów za 99 groszy. Pojawiła się także nowa funkcja, ułatwiająca rezerwację miejsc na połączeniach przesiadkowych, a także 4 nowych partnerów.

>> KUP BILETY FLIXBUS – TAKŻE NA WAKACJE

Nowy kalendarz – także na wakacje

Kalendarz rezerwacyjny na stronie internetowej i w aplikacji FlixBusa został rozszerzony o daty po 10 kwietnia 2019. Aktualizacja obejmuje większość z 60 linii FlixBusa w Polsce, dzięki którym można dotrzeć do ponad 120 krajowych i zagranicznych destynacji. Do systemu rezerwacyjnego wracają również dwie linie sezonowe kursujące na trasach Warszawa – Karpacz oraz Warszawa – Krynica-Morska. Do Karpacza podróżować można już od 26 kwietnia, a do Krynicy-Morskiej od 21 czerwca.

Nowe linie i nowi partnerzy FlixBusa w Polsce

Od dziś w systemie rezerwacyjnym FlixBusa znaleźć można także zupełnie nowe linie, które zaczną kursować od 11 kwietnia. Dzięki otwarciu kolejnych tras, do zielonej siatki połączeń FlixBusa dołącza 6 miast, w tym Piła, Wałcz, Czaplinek, Połczyn-Zdrój, Białogard i Kołobrzeg. Nowe linie objęte są promocją, w ramach której bilety na trasy między 11 a 17 kwietnia można kupić już od 99 groszy. Promocja trwa od 12 marca do wyczerpania puli biletów.


Tak jak zapowiadaliśmy, w 2019 roku nasza oferta ma zwiększyć się o połowę i póki co konsekwentnie ten plan realizujemy. Pierwsze starty linii na sezon wiosenno-letni to dopiero początek nowości, które mamy do przedstawienia naszym pasażerom. Sukcesywnie będziemy uruchamiać kolejne połączenia, dzięki którym mieszkańcy zarówno mniejszych, jak i dużych miast będą mogli wygodnie podróżować po całej Polsce i Europie ? komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.

Przesiadka z rezerwacją miejsc

Coraz bardziej rozbudowana siatka połączeń FlixBusa daje coraz więcej możliwości podróży nie tylko bezpośrednich, ale również przesiadkowych. W związku z tym firma wprowadza również opcję ułatwiającą rezerwację miejsc na połączeniach przesiadkowych. Dzięki nowemu rozwiązaniu, opłata za rezerwację miejsca na połączeniach przesiadkowych naliczana będzie tyko raz i będzie to cena za droższe miejsce – drugie, tańsze miejsce będzie za darmo.

Koszt pojedynczej rezerwacji różni się w zależności od długości kursu oraz typu miejsca (klasyczne / panorama / stolik). Opcja ta włączona została w pierwszej kolejności na stronie internetowej www.flixbus.pl

Treść pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *