Home loty Dwie nowe trasy PLL LOT – z Budapesztu.
Dwie nowe trasy PLL LOT – z Budapesztu.

Dwie nowe trasy PLL LOT – z Budapesztu.

Dobre!

LOT intensywnie rozwija się na Węgrzech. Od 2 września br., Embraery 195 wystartują z Budapesztu do dwóch kolejnych miast w Europie – do Brukseli i Bukaresztu. W sumie obok Nowego Jorku, Chicago, Krakowa, Londynu City i Warszawy LOT oferuje aż 7 bezpośrednich międzynarodowych tras ze stolicy Węgier.

Od 2 września br. rejsy do Brukseli i Bukaresztu będą realizowane dwa razy dziennie, 12 razy w tygodniu nowoczesnymi Embraerami 195. Do obsługi połączeń LOT na stałe zbazuje w Budapeszcie jeden samolot tego typu.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE PLL LOT

Rejsy do stolicy Belgii będą realizowane od poniedziałku do soboty według rozkładu:

BUD-BRU 07:10-09:15
BRU-BUD 10:00-11:50

BUD-BRU 17:25-19:30
BRU-BUD 20:15-22:10

Dogodny rozkład pozwoli na wykonanie podróży biznesowej do Brukseli w ciągu dnia umożliwiając powrót do Budapesztu bez konieczności rezerwowania noclegu. Nowe połączenie docenią również pasażerowie podróżujący między Budapesztem a Bukaresztem. Rumunia należy do ważnych partnerów gospodarczych Węgier i staje się również coraz chętniej wybieranym kierunkiem turystycznym.

LOT poleci na trasie Budapeszt-Bukareszt dwa razy dziennie z wyjątkiem weekendów:

BUD-OTP 13:00-15:20 od poniedziałku do soboty
OTP-BUD 16:05-16:30 od poniedziałku do soboty

BUD-OTP 22:50-01:10(+1) od poniedziałku do piątku i w niedzielę
OTP-BUD 06:00-06:25 od poniedziałku do soboty

Rozkład obu połączeń został przemyślany w ten sposób, aby w pełni wykorzystać potencjał hubowy lotniska Ferenc Liszt w Budapeszcie, co pozwoli budować ruch transferowy przez port w stolicy Węgier.


LOT zgodnie z obietnicą, jaką złożyliśmy węgierskim pasażerom, rozwija swoje skrzydła w Budapeszcie i tak jak zapowiadaliśmy otwiera kolejne bezpośrednie połączenia do ważnych miast w Europie i na świecie. Po Londynie City pora na Brukselę i Bukareszt, dwa miasta, do których nie ma dziś bezpośredniego połączenia wykonywanego przez linię full service. Od dziś tylko LOT oferuje bez przesiadek aż trzy klasy podróży i przelot wygodnym Embaerem. Właśnie tego potrzebowali nasi pasażerowie ? mówi Rafał Milczarski, Prezes LOT-u.


Wraz z nowymi połączeniami rozwijamy lotnisko w Budapeszcie pod kątem pasażerów tranzytowych. Dotyczy to między innymi pasażerów z Bukaresztu, którzy mogą polecieć z przesiadką na tym lotnisku między innymi do Londynu City czy Nowego Jorku i Chicago, a także do Brukseli. Oferta połączeń tranzytowych zdecydowanie podnosi atrakcyjność lotniska w Budapeszcie – dodaje.

>> SPRAWDŹ INNE WPISY ZWIĄZANE Z PLL LOT

– Lotnisko Budapeszt z przyjemnością przyjmuje nowe połączenia oferowane przez LOT z Węgier – powiedział Jost Lammers, Prezes Budapest Airport.

Rejsy do ważnych europejskich stolic są odpowiedzią na obecne zapotrzebowanie pasażerów i uzupełnieniem oferty połączeń z Budapesztu. Razem z uruchomionymi w ubiegłym roku połączeniami transatlantyckimi do Nowego Jorku, Chicago a także do Warszawy, Krakowa i London-City, LOT jest jednym z najlepiej rozwijających się przewoźników na naszym lotnisku – dodaje.

Nowe połączenia będą obsługiwane nowoczesnymi Embraerami 195, każdy z nich posiada 118 foteli w 3 klasach podróży: biznesowej, ekonomicznej premium i ekonomicznej. Do obsługi nowych tras LOT na stałe zbazuje w Budapeszcie jeden egzemplarz tego typu.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *