Home loty Nowa trasa Wizz Air z Polski – Castellon
Nowa trasa Wizz Air z Polski – Castellon

Nowa trasa Wizz Air z Polski – Castellon

Mamy nową trasę z Polski!

Wizz Air świętuje dzisiaj ogłoszenie dwóch nowych połączeń z Castellon do Katowic i Budapesztu. Zapewniają one niezliczone możliwości podróży w celach turystycznych i biznesowych w cenach rozpoczynających się już od 59 złotych.

Castellon to miasto położone 70km na północ od Walencji, na wybrzeżu Costa del Azahar w Hiszpanii. Przepięknie położony nad Morzem Śródziemnym z doskonałym klimatem oraz pięknymi plażami Castellon, to także wyśmienita kuchnia, życie nocne oraz urocza starówka, która przyciąga turystów na wakacje w Hiszpanii.

Loty na trasie Katowice – Castellon wystartują 17 czerwca 2019 i będą odbywać się dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Pierwszy lot Wizz Air z Hiszpanii odbył się w maju 2004 roku i od tego czasu linia stale rozwija siatkę połączeń oferując obecnie w sumie 55 tras do 10 krajów z 12 lotnisk w Hiszpanii.

WIZZ, stale poszerza ofertę o nowe kierunki podróży pomiędzy Hiszpanią a resztą Europy. Z ponad 3,4 mln miejsc w sprzedaży w tym roku w hiszpańskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 42% w porównaniu z poprzednim rokiem, WIZZ korzystnie wpływa na rynek pracy w dziedzinie lotnictwa i turystyki wspierając ponad 2500 ** miejsc pracy w 2019 roku.


Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *