Home loty Lecisz Emirates? Możesz zaoszczędzić setki dolarów!
Lecisz Emirates? Możesz zaoszczędzić setki dolarów!

Lecisz Emirates? Możesz zaoszczędzić setki dolarów!

Dobra okazja!

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze, ogłosiły powrót My Emirates Pass, sezonowej karty zmieniającej kartę pokładową Emirates w ekskluzywny pakiet zniżek i promocji w ponad 500 lokalizacjach na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pasażerowie Emirates mają teraz jeszcze lepszy powód, żeby rozpocząć Nowy Rok od zwiedzania licznych atrakcji Dubaju.

Podróżujący do Dubaju w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2019 r. mogą skorzystać z oferty My Emirates Pass w partnerskich punktach handlowo-usługowych i centrach rekreacyjnych za okazaniem karty pokładowej* i ważnego dowodu tożsamości.

Na klientów czekają wyjątkowe promocje w sklepach i ośrodkach rekreacyjnych ? m.in. do 30% zniżki na zabiegi spa, do 50% zniżki na rekreację na świeżym powietrzu, np. sporty wodne czy wstęp na czynne nocą pola golfowe, do 50% zniżki w wykwintnych restauracjach oraz do 30% zniżki w popularnych sklepach.
Więcej szczegółów na temat bogatej oferty My Emirates Pass można znaleźć na stronie emirates.com.*

Z radością ogłaszamy powrót oferty Emirates Pass, która zachęci podróżujących do zwiedzenia wszystkich zakątków Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Osoby przyjeżdzające tu zarówno na chwilę, jak i na dłuższy pobyt mają teraz doskonałą okazję poznać miasto, korzystając z wyjątkowych promocji w najlepszych lokalizacjach. Wśród atrakcyjnych zniżek w ponad 500 lokalizacjach każdy znajdzie coś dla siebie – powiedział Mohammad Al Hashimi, Vice President Emirates, Commercial Products Dubai.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE EMIRATES Z POLSKI!

Dubaj to idealny kierunek zarówno na wakacje, jak i na krótki przystanek. Miasto słynie z najlepszych centrów handlowych i restauracji oraz słonecznej pogody przez cały rok. Turystów zachwycą eklektyczne, charakterystyczne obiekty, niesamowite spektakle i parki rozrywki na świeżym powietrzu.

Linie Emirates wykonują loty do ponad 150 kierunków w 85 krajach na 6 kontynentach z wygodną przesiadką w Dubaju. We wszystkich klasach na pasażerów czeka ponad 3,5 tys. kanałów w systemie rozrywki pokładowej ice, bezpłatny pakiet Wi-Fi do 20MB i posiłki inspirowane kuchnią regionalną przygotowywane przez uznanych kucharzy.


Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocji, znajdują się na stronie www.emirates.com.


*Obowiązują lokalne warunki promocji
Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *