Home loty Hawana (Kuba) z Polski – promocja lotów na jednej rezerwacji
Hawana (Kuba) z Polski – promocja lotów na jednej rezerwacji

Hawana (Kuba) z Polski – promocja lotów na jednej rezerwacji

Wyprzedaż – fajna cena lotów z Polski!

Promocja ma być aktualna do 29 stycznia 2019 i dotyczy lotów do czerwca 2019. Warunki promocji znajdziecie na dole stronie. Bilety kupujemy na stronie Air France, a także w serwisach typu momondo.pl czy Skyscanner.pl

Pamiętajcie, iż Air France oferuje loty z Warszawy i Wrocławia. Najniższą cenę uzyskacie poprzez poniższe linki – może ona być nawet 50-150-200 PLN niższa niż podana niżej!

Najnowsza oferta Air France / KLM obejmuje swoim zasięgiem Azję, liczne wyspy na Karaibach i Oceanie Indyjskim, Amerykę Północną i Południową oraz wybrane kierunki w Afryce.

>> WYPRZEDAŻ AIR FRANCE i KLM – WSZYSTKIE WPISY!

Warszawa – Hawana (HAV) od ~2190 PLN RT

  Ogólny opis promocji Air France i KLM:

  Tradycyjnie linie Air France KLM rozpoczynają Nowy Rok wielką akcją wyprzedażową. W ramach “Dream Deals KLM” i promocji “Oh LaLa w Air France” taniej polecieć będzie można do 137 miast we wszystkich zakątkach świata. Przeloty z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia po sporej “przecenie” można rezerwować do 29 stycznia br., a ceny promocyjne dotyczą lotów aż do 30 czerwca 2019. Warto sprawdzić bogatą siatkę połączeń Air France KLM i właśnie teraz upolować tanie bilety na wymarzoną, podróż w Nowym Roku.


  Jak co roku, media i spece o turystyki tworzą inspirujące rankingi najmodniejszych destynacji w nowym roku. Według analiz wyszukiwarki lotów Skyscanner, w 2019 popularnym kierunkiem będzie Tajwan (w naszej promocji Tajpej od 2060 PLN). Lonely Planet typuje między innymi Sri Lankę (Colombo od 3279 PLN) i Panamę (od 2409 PLN), a na szczycie podróżniczych hitów National Geographic znalazły się Meksyk (Mexico City od 3129 PLN), Peru (Lima od 3509 PLN), Chiny (Pekin od 1740 PLN, Szanghaj od 2051 PLN), Senegal (Dakar od 2599 PLN), Wietnam (Hanoi – od 1930 PLN, Sajgon od 2100 PLN), Oman (Maskat od 1800 PLN) i wiele innych.

  Ceny dotyczą lotów w obie strony z wylotem z Warszawy lub Wrocławia, zawierają podatki i opłaty lotniskowe w przypadku rezerwacji na airfrance.pl. Poziomy cen moga ulec zmienie w trakcie promocji – obowiązuje cena na dany przelot, wyświetlona na stronie internetowej w momencie rezerwacji biletu. Niektóre oferty nie obejmują przewozu bagażu rejestrowanego – proszę sprawdzić warunki taryfy podczas rezerwacji. Obowiązują warunki promocji. Liczba miejsc ograniczona.

  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *