Home loty PLL LOT poleci do Indii. Nowa trasa do Delhi. Bilety już sprzedaży!
PLL LOT poleci do Indii. Nowa trasa do Delhi. Bilety już sprzedaży!

PLL LOT poleci do Indii. Nowa trasa do Delhi. Bilety już sprzedaży!

Ale news!

Bezpośrednie rejsy z Warszawy do Indii (Delhi) wystartują 17 września 2019 r. Delhi będzie szóstym obsługiwanym przez LOT połączeniem do Azji. Pasażerowie będą mieli do wyboru rejsy pięć razy w tygodniu.
Bilety są już w sprzedaży – m.in. na stronie lot.com

>> KUP BILETY DO DELHI!

Rejsy między Warszawą a Delhi będą obsługiwane Dreamlinerami w wersji 787-8 i 787-9 pięć razy w tygodniu według następującego rozkładu:
LO71 WAW-DEL 22:40-09:00+1 >> wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele
LO72 DEL-WAW 11:15-15:50 >> poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele

Długo oczekiwane połączenie LOT-u do Indii staje się faktem. Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że ten niezwykły kierunek dołącza dziś do rosnącej siatki połączeń LOT-u, a już we wrześniu tego roku, pierwszy Dreamliner LOT-u wyląduje w sercu Indii na Delhi Airport. To wspaniały moment w 90. letniej historii LOT-u, który jest jednocześnie miarą naszego dynamicznego rozwoju” = mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u.

>> SPRAWDŹ URODZINOWĄ PROMOCJĘ PLL LOT!

Delhi zostało wybrane nieprzypadkowo spośród kierunków azjatyckich. Indie są siódmą gospodarką świata, której wartość wynosi 2 439 mld USD i najludniejszym państwem zamieszkiwanym przez ponad 1,3 mld osób. Po Singapurze, Indie są dla polskich przedsiębiorców drugim ośrodkiem inwestycji bezpośrednich w Azji. Z kolei Polska dla indyjskiego biznesu jest ważnym rynkiem inwestycji m.in w sektorze IT i bramą do pozostałych krajów w Europie. Nowe połączenie LOT-u będzie kluczowym elementem w budowaniu więzi gospodarczych i dalszego rozwoju relacji biznesowych między krajami.


Fragmenty wpisu pochodzą z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *