Home loty Nowe trasy z Polski – PLL LOT poleci z Krakowa do Bukaresztu i Dubrownika!
Nowe trasy z Polski – PLL LOT poleci z Krakowa do Bukaresztu i Dubrownika!

Nowe trasy z Polski – PLL LOT poleci z Krakowa do Bukaresztu i Dubrownika!

Fajny news!

Polski przewoźnik rozpoczął dziś sprzedaż biletów na nowe połączenia z Krakowa: do Bukaresztu, stolicy Rumunii, i do chorwackiego Dubrownika. Jednocześnie zapowiedział zwiększenie częstotliwość rejsów ze stolicy Małopolski do Chicago

Trasa Kraków – Bukareszt rusza 1 kwietnia 2019, a loty będą się odbywać trzy razy w tygodniu. Bilety są już do kupienia na lot.com oraz w innych miejscach (taniej!).

Pasażerowie będą mieli do wyboru loty w poniedziałki, środy i piątki. Rozkład przewiduje, że samoloty będą startowały z Krakowa o godz. 20:25 i lądowały w Bukareszcie o 23:15 czasu lokalnego.
Rejsy powrotne będą miały miejsce we wtorki, czwartki i soboty. Samoloty mają startować z portu Otopeni o godz. 6:15 czasu lokalnego i lądować w Krakowie o 7:05.

>> URODZINOWA PROMOCJA PLL LOT – SPRAWDŹ WSZYSTKIE WPISY

Z kolei połączenie między Krakowem a Dubrownikiem jest zaplanowane raz w tygodniu: w soboty. Samoloty Embraer 195 ze 118 fotelami na pokładzie w trzech klasach podróży, będą startowały z Krakowa o godz. 20:25, żeby wylądować w Dubrowniku o 22:20. Z powrotem maszyna wystartuje z pasażerami z chorwackiego kurortu o 23:00, a planowany czas lądowania w Kraków Airport to godz. 0:55.

Rejsy Kraków-Dubrownik mają charakter sezonowy, czyli będą się odbywały tylko w okresie letnim. Pierwszy jest zaplanowany 25 maja, a ostatni w tym roku 28 września. Przeloty możecie zarezerwować m.in. tutaj


Część tekstu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *