Home loty Fuerteventura z Katowic! Nowa trasa Wizz Air z Polski – bilety już od 124 PLN!
Fuerteventura z Katowic! Nowa trasa Wizz Air z Polski – bilety już od 124 PLN!

Fuerteventura z Katowic! Nowa trasa Wizz Air z Polski – bilety już od 124 PLN!

Okazja!

Kolejna słoneczna trasa z Polski. Tym razem Wizz Air uruchomi połączenie z Katowice – Fuerteventura. Trasa rusza 25 kwietnia 2019, a same loty będą realizowane raz w tygodniu – w czwartki. Trasa jest już w systemie Wizz Air i można kupować bilety – od 124 PLN w jedną stronę!

Fuerteventura jest wyspą znaną z wulkanicznej ziemi i pięknych plaż. Wietrzny klimat czyni ją rajem dla wielbicieli surfingu i kitesurfingu. To również doskonały wybór dla osób szukających ciekawych wydarzeń kulturalnych i zaskakującej przyrody.

“Od pierwszego lotu w 2004 roku, Wizz Air stale rozszerza swoją działalność w Katowicach. Obecnie linia posiada 8 samolotów w bazie na lotnisku w Katowicach zatrudniając ponad 280 członków załogi, która dba o najwyższy poziom usług na pokładzie podczas każdego lotu WIZZ. W 2018 roku z oferty Wizz Air na trasach katowickiej siatki połączeń skorzystało ponad 2,2 mln pasażerów, wspierając jednocześnie ponad 1600 miejsc pracy.

W 2018 roku linia Wizz Air rozszerzyła ofertę z Katowic o wyjątkowo atrakcyjne kierunki: Faro i Porto w Portugalii, Charków na Ukrainie, Monachium Memmingen w Niemczech i Malaga w Hiszpanii. Obecnie jest 40 niskokosztowych tras WIZZ z Katowic.”


Część tekstu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *