Home loty Lufthansa z nowymi bezpośrednimi połączeniami do USA i Azji
Lufthansa z nowymi bezpośrednimi połączeniami do USA i Azji

Lufthansa z nowymi bezpośrednimi połączeniami do USA i Azji

Nowości od przewoźnika.

Dwie nowy trasy Lufthansy.

Lufthansa dalej rozszerza swoją sieć połączeń do USA. Od 3 maja 2019 r linie lotnicze będą oferować swoje pierwsze połączenie z Frankfurtu do Austin (USA). To trzecia destynacja Lufthansy w Teksasie, obok Dallas, Fort Worth i Houston. Począwszy od lata 2019, Airbus A330-300 będzie latał pięć razy w tygodniu na trasie między Frankfurtem a Austin.

>> SPRAWDŹ LOTY Z POLSKI DO USA

Poza wtorkiem i czwartkiem, LH468 opuści hub Lufthansy we Frankfurcie rano i dotrze do Austin po południu (czasu lokalnego) po około dziesięciu godzinach podróży. Lot powrotny startuje z Teksasu późnym popołudniem i ląduje na lotnisku we Frankfurcie następnego dnia rano.

Na pokładzie 255 pasażerów może liczyć na jak zwykle wysoki poziom komfortu oferowany przez Lufthansę w Klasie Biznes, Ekonomicznej Premium i Ekonomicznej. Rejs do Austin można zarezerwować już od 499 euro.

Oprócz oferty do Austin, do sprzedaży 4 października trafiły również bilety lotnicze na nowe połączenie Lufthansy z Monachium do Bangkoku. W ten sposób firma wzmacnia ofertę azjatycką bawarskiego hubu Lufthansy.

Pierwszy lot LH792 odbędzie się 1 czerwca 2019 r. W rejs poleci Airbus A350-900, który będzie kursował z Monachium do Tajlandii w każde popołudnie. Lot do Bangkoku można zarezerwować już od 640 euro.

Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji miejsc na rejsach Lufthansy można znaleźć na stronie LH.com


Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *