Home przejazdy Do Berlina z PKP Intercity – łatwiej i taniej. Nowe ceny!
Do Berlina z PKP Intercity – łatwiej i taniej. Nowe ceny!

Do Berlina z PKP Intercity – łatwiej i taniej. Nowe ceny!

PKP Intercity wprowadziło ułatwienia dla podróżujących do Niemiec.

Bilety elektroniczne

Od 23 października br. pasażerowie nie muszą już drukować biletów, a ich zakup online możliwy jest zarówno w kierunku z Polski do Niemiec, jak i ze stolicy Niemiec lub z Frankfurtu nad Odrą do Polski.

Zniesienie obowiązku wydruku biletów kupionych przez Internet na pociągi łączące Warszawę i Trójmiasto z Berlinem to duże ułatwienie dla pasażerów, ponieważ od teraz mogą okazać je konduktorowi na ekranie smartfona, komputera lub tabletu.

W drugą stronę…

Co więcej, w systemie sprzedaży internetowej PKP Intercity e-IC można kupić zarówno bilet na przejazd jednym z bezpośrednich pociągów łączących Warszawę lub Trójmiasto z Berlinem, jak też bilet na przejazd z Berlina lub z Frankfurtu nad Odrą do Polski.

Możliwy jest także zakup biletu powrotnego – w obie strony. Co ważne, w formule ?tam/powrót? bilet na każdy z kierunków można odrębnie zwrócić lub wymienić (z zastrzeżeniem warunków ofert specjalnych).

Przydatne rzeczy w Berlinie:

  Do Berlina nie tylko łatwiej, ale i taniej

  Na połączenia do Berlina od 1 listopada na pasażerów czeka więcej biletów w promocyjnych cenach. Na połączenia z Warszawy, Trójmiasta czy Bydgoszczy najtańszy bilet kosztuje już 24,90 EUR, a z Poznania zaledwie 14,90 EUR. Oferta z Warszawy, Trójmiasta i Bydgoszczy podzielona jest na 5 progów promocyjnych przechodzących płynnie od 24,90 do 42,90 EUR – gdy wyczerpie się jedna pula biletów, automatycznie rozpoczyna się sprzedaż z kolejnej.

  >> WOLISZ SAMOLOT? SPRAWDŹ CENY LOTÓW DO BERLINA

  Cena podstawowa z Warszawy wynosi 52,60 EUR, zatem osoby planujące podróż z wyprzedzeniem mają możliwość uzyskać bilety ponad dwa razy tańsze.


  Natomiast na pociągi z Poznania do Berlina obowiązywać będą 3 progi promocyjne: 14,90 EUR, 19,90 EUR oraz 24,90 EUR. Cena podstawowa na połączenia wynosi 39,80 EUR. Liczba biletów objętych danym progiem promocyjnym jest ograniczona, dlatego im szybciej dokona się zakupu biletu, tym taniej można pojechać.

  Powyższe ceny obowiązują w klasie 2, natomiast atrakcyjnymi cenami promocyjnymi będą objęte także przejazdy w klasie 1. Bilety można kupić na stronie PKP Intercity.
  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *