Home przejazdy Mytaxi już we Wrocławiu. Na start dwie zniżki!
Mytaxi już we Wrocławiu. Na start dwie zniżki!

Mytaxi już we Wrocławiu. Na start dwie zniżki!

Kolejna miasto w zasięgu mytaxi!

Od 10 października 2018 mytaxi jest oficjalnie dostępne we Wrocławiu. Możemy już zamawiać taksówki i realizować kursy. Na start mytaxi oferuje 30% zniżki na wszystkie kursy w granicach miasta. Promocja ta trwa do 31 października 2018.

Warunkiem skorzystania ze zniżki jest wybranie kursy z Płatnością przez aplikację. Samą aplikację z kolei możecie pobrać w dwóch wersjach: na Androida i na iOS

Ile to kosztuje? Stawka we Wrocławiu wynosi 2,40 PLN/km – przez całą dobę.

20 PLN zniżki!

Możecie zgarnąć 20 PLN na pierwszy przejazd. Jest to bardzo proste – wystarczy podczas rejestracji podać kod AgnieszkaS17

Dzięki temu Wy zyskacie 20 PLN do użycia na pierwszy kurs z MyTaxi. A jeśli zrealizujecie swój pierwszy kurs z MyTaxi, to w podziękowaniu za polecenie my także coś dostaniemy :)


Uwaga! Te dwie promocje (-30% na kursy i 20 PLN rabatu na start) nie łączą się ze sobą. Możemy natomiast przy pierwszym kursie zrealizować promocyjny kod 25 PLN, a przy następnych kursach korzystać z rabatu 50%. System sam ma wybrać korzystniejszy dla użytkownika wariant.

Pasażer może jednak ręcznie dokonać zmiany i wybrać np. kod promocyjny zamiast promocji.

mleko

Komentarz(1)

  1. Wpisując w aplikacji Mytaxi kod promocyjny 9224PK otrzymujesz rabat 20zł na pierwszy przejazd .Warunkiem jest płatność przez aplikację (musi być dodana karta lub konto PayPal) Warto wypróbować.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *