Home przejazdy Flixbus: nowa pula biletów już w sprzedaży! Aż do… 11 kwietnia 2019!
Flixbus: nowa pula biletów już w sprzedaży! Aż do… 11 kwietnia 2019!

Flixbus: nowa pula biletów już w sprzedaży! Aż do… 11 kwietnia 2019!

Rezerwujcie!

W końcu pojawiła się nowa pula biletów na podróże od 5 listopada 2018 aż do 11 kwietnia 2019. Zapraszamy Was do rezerwacji biletów na stronie Flixbus.pl i pochwaleniem się jeśli upolujecie coś ciekawego i taniego :)

Teraz możecie w końcu planować zimowe (świąteczne, feriowe i nie tylko) podróże. W ofercie jest dużo tras krajowych jak i zagranicznych z Polski. Widać, iż jeszcze nie wszystkie/trasy kursy są dodane, ale można już w czymś wybierać.

>> SPRAWDŹ WSZYSTKIE WPISY O FLIXBUSIE

Otwarcie kalendarza na tak długi okres do przodu pozwala nam chociaż częściowo zaplanować podróże. Są możliwe przejazdy na świąteczne jarmarki (do Pragi czy Berlina), na ferie oraz na weekendy w 2019 roku. I mnóstwo innych opcji!

Ceny zaczynają się od ~9 zł na połączeniach krajowych i ~39 zł na międzynarodowych. Bilety można kupić na Flixbus.pl


Aktualizacja 12 października.

Flixbus przesłał oficjalną informację prasową.

Polska siatka połączeń FlixBusa zyskała trzynaście nowych przystanków w kraju, m.in. w Kłodzku i Kudowie-Zdroju, oraz dwa w Czechach.
Nowe miasta w siatce połączeń FlixBus w Polsce to: Kłodzko, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Bielsko-Biała, Iłowa, Gniezno, Blachownia, Herby, Dobrodzień, Brzeg, Inowrocław, Kraków Lotnisko, a także czeski Liberec i Hradec Králové.

Wśród nowych połączeń znalazły się m.in.:
– Opole-Zakopane (przez Gliwice, Zabrze, Katowice, Myślenice i Nowy Targ);
– połączenia do Pragi z Gdyni (przez Sopot, Gdańsk i Leszno) i Warszawy;
– połączenia do Berlina m.in. z takich miast jak Iłowa, Świebodzin, Legnica, Częstochowa, Gniezno i Gliwice.


Możliwość zakupu biletów z wyprzedzeniem dotyczy wszystkich połączeń i dla większości z nich kalendarz rezerwacyjny otwarty jest aż do 10 kwietnia 2019 roku. Dla kilku relacji kalendarz na chwilę obecną otwarty będzie do 12 grudnia (m.in. Wrocław-Przemyśl, Warszawa-Rzeszów, Warszawa-Przemyśl, Warszawa-Berlin, Wrocław-Katowice, Berlin-Zakopane), a dla jednej ? do 31 grudnia (Warszawa-Karpacz).

mleko

Komentarz(1)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *