Home przejazdy Łódź – kolejne miasto, w którym skorzystacie z taxify
Łódź – kolejne miasto, w którym skorzystacie z taxify

Łódź – kolejne miasto, w którym skorzystacie z taxify

Taxify wchodzi do Łodzi!

Taxify w Polsce jest obecne od 2016 roku (więcej info tutaj oraz tutaj). W 2018 roku aplikacja wystartowała jednak już w Krakowie, we Wrocławiu, Trójmieście, w Poznaniu oraz Aglomeracji Śląskiej.

Dynamiczny wzrost liczby kierowców i pasażerów oraz rosnące zapotrzebowanie na usługi typu ride-sharing w największych polskich miastach zadecydowały o tym, że od czwartku Taxify dostępne jest również dla mieszkańców Łodzi.

Ceny? Takie: 4 PLN na start, potem 1.30 PLN/km + 0,25 PLN za minutę jazdy.

Szacowany koszt przejazdu na odległość ok. 10 km, czyli na przykład z Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta na Uniwersytet Łódzki na ul. Narutowicza, wyniesie więc ok. 17 zł. Dla nowych pasażerów przewidziane są jednak zniżki do 50% na przejazdy.

Taxify mobilna aplikacja jest do pobrania dla wszystkich użytkowników smartfonów i działa na telefony z Androidem i iOS. Użytkownik może wybrać samochód w oparciu o czas przyjazdu, cenę, model samochodu i opinię użytkowników. Po potwierdzeniu zamówienia, użytkownik może zobaczyć przybywający samochód na mapie w czasie rzeczywistym.

Linki do aplikacji: Android, iOS, Windows Phone

Wybór samochodów rozszerzono o opcję komfort, w której dostępne są bardziej przestronne, komfortowe samochody, nie starsze niż 5 lat, oraz o opcję XL, czyli samochody mogące zabrać do 6 pasażerów. Większe samochody na razie mogą zamawiać tylko mieszkańcy Warszawy, wkrótce jednak planowane jest rozszerzenie tej opcji na inne miasta.


10 PLN na start

Na start możecie zdobyć 10 PLN. Wystarczy, iż po rejestracji wpiszecie kod promocyjny PEBX5 – wtedy Wasz pierwszy przejazd zostanie zrabatowany o 10 PLN.

taxify-official-zdjecie6-Taxify-app

taxify-official-zdjecie3-Taxify-app

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *