logo

Home przejazdy PolskiBus: wybierz się na zagraniczne świąteczne jarmarki (2 bilety w cenie 1)
PolskiBus: wybierz się na zagraniczne świąteczne jarmarki (2 bilety w cenie 1)

PolskiBus: wybierz się na zagraniczne świąteczne jarmarki (2 bilety w cenie 1)

Kolejna promocja PolskiegoBusa!

Dzięki promocji PolskiBus pojedziemy taniej na zagraniczne świąteczne jarmarki. A przewoźnik tak na zachęca do podróży:

Berlin to miasto kilkudziesięciu bożonarodzeniowych jarmarków ? niemal na każdym skwerku czy placyku widać świąteczne dekoracje i stragany. Każdy jarmark ma swój charakterystyczny, okolicznościowy kubek – warto zebrać je wszystkie! Odwiedźcie jarmarki m.in. na Alexanderplatz, Charlottenburg czy Gendarmenmarkt.

Natomiast w Pradze jarmarki wypełnione straganami oferującymi tradycyjne czeskie produkty, bombki, ozdoby świąteczne czy drewniane zabawki czekają na Was na Placu Wacława i Rynku Starego Miasta. Będąc w Pradze w okresie świątecznym nie można ominąć pięknej szopki betlejemskiej stojącej przy zamku Królewskim na Hradczanach.

Kierunki w promocji:

  Budapeszt w okresie świątecznym przywdziewa szatę ozdobnych światełek. Most Łańcuchowy przybrany jest w girlandę z lampek, a budynki publiczne, takie jak Parlament, Opera, Zamek Królewski i cała dzielnica zamkowa prezentują się cudownie w magicznym świątecznym klimacie. Koniecznie odwiedźcie deptak Vaci utca gdzie odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy.”

  W Wiedniu najpiękniejsze jarmarki to m. in. Altwiener Christkindlmarkt, w którym zobaczycie teatrzyk kukiełkowy, jarmarki na Rathausplatz, Karlsplatz i na dziedzińcu pałacu Schonbrunn.


  Zniżka będzie dostępna do 12 grudnia 2017, a w podróż możecie udać się pomiędzy 2 a 14 grudnia 2017. Aby uzyskać rabat należy podać kod rabatowy:
  – podróż do Berlina: J2B0E1R7
  – podróż do Pragi: J2P0R1A7
  – podróż do Budapesztu: J2B0U1D7
  – podróż do Wiednia: J2W0I1E7

  Wszystkie autokary wyposażone są w odchylane, rozsuwane na boki skórzane fotele, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, klimatyzację, gniazdka elektryczne, toaletę oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

  *Plus 1 PLN opłaty za rezerwację.

  polskibus-jarmarki-zagranica-bannerFB1

  logo


  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *