Home przejazdy Darmowe przejazdy, czyli Dzień Dziecka z PKP Intercity.
Darmowe przejazdy, czyli Dzień Dziecka z PKP Intercity.

Darmowe przejazdy, czyli Dzień Dziecka z PKP Intercity.

Świętuj Dzień Dziecka razem z PKP Intercity – udaj się w podróż nawet za darmo!

Darmowe przejazdy dla dzieci!

1 czerwca PKP Intercity będzie świętować Dzień Dziecka. Tego dnia każda osoba, która urodziła się w 2001 roku i później, pojedzie pociągami przewoźnika za darmo. Oferta “Dzień Dziecka z PKP Intercity” będzie obowiązywać w 2. klasie dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK).

>> WOLISZ SAMOLOT? SPRAWDŹ LISTĘ LOTÓW JUŻ OD 18 PLN!

Oferta dla dużych

W tym szczególnym dniu nie przewoźnik nie zapomniał także o dorosłych. Wybierając się z pociechami w podróż, pociągami PKP Intercity, dorośli mogą cieszyć się 30% rabatem w ramach stale obowiązującej oferty Bilet Rodzinny. Każdy kto podróżuje z dzieckiem do 16 roku życia może otrzymać zniżkę.

Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

Jak skorzystać

Aby skorzystać z wyjątkowej oferty “Dzień Dziecka z PKP Intercity” wystarczy pobrać w kasie biletowej lub u konduktora (w pociągu EIC, IC, TLK) nieodpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i zabrać ze sobą dokument stwierdzający wiek dziecka. Należy jednak pamiętać, że nieodpłatny dodatkowy bilet na pociągi kategorii EIP (Pendolino) można otrzymać wyłącznie w kasach biletowych, przed rozpoczęciem podróży. Z 30% zniżki dla opiekunów mogą korzystać grupy od 2 do 5 osób.


Warto pamiętać, że dzieci do 4 roku życia podróżują (w klasie 2.) cały rok bezpłatnie. Wystarczy tylko pobrać bilet i pamiętać o zabraniu do pociągu dokumentu potwierdzającego wiek dziecka. (regulamin akcji)

intercity-dzien-dziecka-banner1

Dzień Dziecka do Opola. Poznaj kolej od kuchni!

Rabaty to nie jedyne co PKP Intercity przygotowało dla swoich pasażerów. Wszystkich ciekawych tego, jak wygląda kolej od kuchni zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka do Opola. Moc atrakcji i wrażeń gwarantowane. W czwartek, 1 czerwca 2017 roku na dworcu w Opolu od godz. 9.00 do 14.00 przedstawiciele przewoźnika odkryją przed Wami wiele niedostępnych na co dzień miejsc. Od godz. 9.00 do 12.00 będzie można zwiedzić wnętrze pociągu Pendolino, usiąść na fotelu maszynisty, sprawdzić jak wygląda przedział kierownika pociągu, czy zajrzeć do kuchni WARS. Dodatkowo, w specjalnie przygotowanej strefie najmłodsi podróżnicy zostsaną zaproszeni do udziału w zabawach o tematyce kolejowej.

Źródło: tekst ze strony przewoźnika.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *