logo

Home inne Gdy pogoda nie rozpieszcza i nie zachęca do wyjazdów… idź do kina [PROMOCJA]
Gdy pogoda nie rozpieszcza i nie zachęca do wyjazdów… idź do kina [PROMOCJA]

Gdy pogoda nie rozpieszcza i nie zachęca do wyjazdów… idź do kina [PROMOCJA]

Cóż… pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza. Na szczęście z pomocą przychodzi fajna oferta na Grouponie.

Wspomniana oferta Multikina na Grouponie pojawiła się już kilka(naście) razy. Za każdym razem sprzedaje się w tysiącach sztuk, więc coś w niej musi być :)

Dzisiaj mamy ją dostępną w trzech wersjach:

Promocyjna oferta Multikino:

 • Bilet na dowolnie wybrany film 2D w kinach sieci Multikino w całej Polsce z wył. Warszawy : 16,90 PLN >> SPRAWDŹ / KUP
 • Bilet na dowolnie wybrany film 2D w kinach sieci Multikino w Warszawie : 18,90 PLN >> SPRAWDŹ / KUP
 • Zestaw dla dwojga: duży solony popcorn i 2 średnie napoje : 22,99 PLN >> SPRAWDŹ / KUP
 • Zestaw nachos dla dwojga: duże nachos i 2 średnie napoje : 26,99 PLN >> SPRAWDŹ / KUP

  Bilet obowiązuje na dowolnie wybrany film 2D (lub wybrane projekty specjalne) w kinach sieci Multikino od poniedziałku do niedzieli. Ważność: Groupon ważny do 21.06.2017 włącznie.

  Najbliższe premiery filmowe:

  “Szybcy i wściekli 8″

  Vin Diesel po raz kolejny musi zebrać ekipę kierowców do zadań specjalnych. Tym razem ich przeciwnikiem będzie piękna Charlize Theron. Szybcy i wściekli przemierzą świat, by powstrzymać zło i opanować chaos.

  “Obcy: Przymierze”

  Drugi rozdział nowej trylogii. Statek osadniczy “Przymierze” ląduje na nieznanej planecie. Członkowie ekspedycji przekonują się dość szybko, że trafili do mrocznego świata pełnego niebezpieczeństw, którego jedynym mieszkańcem jest android David ocalały z katastrofy “Prometeusza” (statku z pierwszej części trylogii).

  “Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”

  Złowrogi korsarz Salazar ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi odnaleźć trójząb Posejdona, potężny artefakt, który daje swojemu posiadaczowi kontrolę nad morzami na świecie.

  “Mumia”

  Komandos marynarki wojennej wyrusza do Iranu wraz z zespołem zajmującym się poszukiwaniami groźnej grupy terrorystów. Zamiast bunkra odkrywa on jednak coś zupełnie innego – starożytny grobowiec, w którym czyha wielkie niebezpieczeństwo.

  groupon-multikino-premiery1

  “Król Artur: Legenda Miecza”

  Młody Artur zdobywa miecz Excalibur i poznaje prawdę o swoim królewskim pochodzeniu. Dołącza do buntowników w walce z tyranem Vortigernem, który zamordował jego rodziców i bezprawnie przejął koronę.

  “Uciekaj!”

  Historia młodego Afroamerykanina Chrisa Washingtona, który wybiera się z zapoznawczą wizytą do posiadłości rodziców jego białoskórej dziewczyny – Rose Armitage. Na miejscu odkrywa zadziwiającą prawdę.

  “Wonder Woman”

  Gratka dla miłośników komiksów DC szykuje się już w czerwcu za sprawą filmu o księżniczce Amazonek, obdarzonej niesamowitą mocą. W świecie pogrążonym w wydarzeniach I wojny światowej waleczna Diana postanawia objawić się i zaprowadzić sprawiedliwość.

  “Baywatch. Słoneczny patrol”

  groupon-multikino-premiery2

  “Auta 3″
  “Dzieciak rządzi”
  “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”
  “Strażnicy Galaktyki 2″
  “The Circle: Krąg”

  groupon-multikino-premiery3

  logo


  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>