Home inne Restaurant Week trwa – nie możecie tego przegapić!
Restaurant Week trwa – nie możecie tego przegapić!

Restaurant Week trwa – nie możecie tego przegapić!

Ale emocje! Najlepsze Restauracje w Polsce zapraszają na wiosenny Festiwal Restaurant Week, który odbędzie od 21 do 30 kwietnia. Weźmie w nim udział ponad 360 Restauracji w 26 miastach! Najlepsi Szefowie Kuchni przygotowali dla Was EMOCJE NA TALERZACH!, czyli popisowe trzydaniowe doświadczenia restauracyjne w festiwalowej cenie 39 zł. To wszystko już w ostatnim tygodniu kwietnia – w całej Polsce!

POLACY KOCHAJĄ JEŚĆ POZA DOMEM!

W ostatnich latach Polacy pokochali restauracje. Popularność jedzenia poza domem wciąż rośnie. Coraz częściej wychodzimy wspólnie coś przekąsić, coraz wyżej cenimy dobry produkt, coraz więcej potrafimy wydać na dania z karty – mówi Paweł Światczyński, pomysłodawca Festiwalu Restaurant Week. Przyciąga nas jakość i kreatywność kuchni, wystrój oraz atmosfera. Lubimy spędzać czas przy wspólnym stole.

Wizyta w restauracji to już nie tylko posiłek, to emocjonalne doświadczenie, które rozbudza nasze zmysły. Szefowie kuchni i restauratorzy świadomie te emocje projektują, a goście coraz bardziej potrafią to docenić – dodaje Światczyński.

>> REZERWACJA, WIĘCEJ INFO

EMOCJE NA TALERZACH.

Tegoroczne menu zaprojektowano z myślą o uczuciach, jakie im towarzyszą. Szczęście i zaskoczenie, harmonia i pożądanie, radość i wzruszenie, miłość i ekscytacja, euforia i duma, wolność i niepewność.

Wspomnienie kojącego smaku dzieciństwa i zadziwiające niespodzianki – to wszystko znajdziecie w emocjonujących daniach i doświadczeniach nadchodzącej edycji Festiwalu najlepszych Restauracji.

FESTIWAL, KTÓRY ŁĄCZY LUDZI PRZY STOLE.

Aby wywołać odpowiednie emocje na talerzach i podarować Gościom zmysłowe doświadczenie, Szefowie Kuchni w całej Polsce przygotują specjalne, trzydaniowe menu degustacyjne: przystawkę, danie główne i deser – w festiwalowej cenie 39 zł. Tę prostą formułę pokochali Polacy, którzy tłumnie ruszyli do restauracji w ostatnich latach. Kwietniowa edycja FesFwalu znów zapowiada się rekordowo.

Weźmie w niej udział ponad 360 najlepszych Restauracji polskich miast (w tym po raz pierwszy ze Słupska i Rzeszowa). Frekwencja może przekroczyć nawet 100 000 Gości. W ramach Festiwalu odbędzie się także szereg wydarzeń dedykowanych kulturze stołu, smakom, aromatom, emocjom oraz towarzyskości, która sprawia że wspólnie cieszymy się restauracyjnym doświadczeniem. Możemy się spodziewać m.in. kulinarnych warsztatów, wykładów czy degustacji.

Wszystkie szczegóły dostępne będą na początku kwietnia na stronie internetowej Festiwalu: www.restaurantweek.pl. Tam też dostępna jest pełna lista fesiwalowych regionów i miast.

ZASADY FESTIWALU:

REZERWACJE ONLINE! Festiwalowe menu i Restauracje na www.RestaurantWeek.pl

HIT! Tylko teraz z kodem rabatowym podrozerestauracje zapłacicie 10% mniej!

Czekają na Was NAJLEPSZE RESTAURACJE oraz starannie wybrane wyjątkowe i najbardziej autorskie Restauracje. W każdej z nich otrzymacie trzydaniowe menu festiwalowe: przystawka, danie główne i deser.

Do zobaczenia przy stole!

>> REZERWACJA, WIĘCEJ INFO

restaurant-ogolny_baner_738x430-0


logo


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *