Home przejazdy Rewolucja w PolskiBus.com! Ruszyła możliwość rezerwacji miejsc!
Rewolucja w PolskiBus.com! Ruszyła możliwość rezerwacji miejsc!

Rewolucja w PolskiBus.com! Ruszyła możliwość rezerwacji miejsc!

Nadszedł dzień, na który czekali wszyscy Pasażerowie PolskiegoBusa – przewoźnik wprowadził rezerwację miejsc. To już chyba koniec przepychanek podczas zajmowania miejsc!

PolskiBus.com wprowadza długo wyczekiwaną możliwość rezerwacji miejsc, spełniając największe marzenie swoich Pasażerów. Nowym udogodnieniem jest płatna) opcja wyboru miejsc Premium, dzięki czemu podróż będzie jeszcze bardziej komfortowa.

>> BILETY POLSKIBUS JUŻ OD… 1 PLN!

Od teraz każdy może wybrać swoje ulubione miejsce w autokarze! Dla Pasażerów, którzy cenią sobie dodatkowe udogodnienia w trakcie podróży zostały przygotowane miejsca Premium. Te najpopularniejsze miejscówki posiadają wyjątkowe atuty ? większą przestrzeń na nogi, możliwość podróży przy stolikach oraz przy przedniej szybie na górnym pokładzie, zapewniającej niezapomniane widoki podczas podróży. Wybór miejsca Premium to większy komfort podróży za jedyne 5 zł!


Wprowadzając możliwość rezerwacji miejsc spełniamy największe życzenie naszych Pasażerów! Każdego dnia otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie tej usługi do naszej oferty. Jestem przekonany, że dzięki możliwości wyboru ulubionego miejsca w autokarze podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej komfortowa. A to wszystko w najważniejszym momencie w roku, czyli przed wakacjami!

Zachęcamy do rezerwowania letnich wyjazdów od 1 zł już dziś na stronie www.polskibus.com! ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W związku z wprowadzeniem rezerwacji miejsc numerowanych, aby odbyć podróż należy posiadać i okazać kierowcy cały bilet ? wydrukowany lub wyświetlony na urządzeniu mobilnym.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *