Home loty HIT! Oferty last minute na loty do Andromedy
HIT! Oferty last minute na loty do Andromedy

HIT! Oferty last minute na loty do Andromedy

Jeszcze tylko przez kilka dni, do 22 marca, można skorzystać z wyjątkowej oferty wyprawy do galaktyki Andromedy. Arki są już gotowe do lotu, który zajmie około 600 lat. Należy się spieszyć, bo ilość kapsuł hibernacyjnych jest ograniczona.Advertisement

andromedia-02 Habitat 07 Crash _001.mov.00_01_49_26.Still001

W nowej grze Mass Effect Andromeda gracze wyruszają w podróż do odległej galaktyki, aby znaleźć nowy dom dla ludzkości. Wcielając się w rolę Pioniera gracz, poprzez swoje wybory, raz na zawsze zadecyduje o przetrwaniu naszego gatunku. Misja nie jest łatwa, czekają bowiem liczne przeszkody i niebezpieczeństwa. Na szczęście Pioinerzy mogą liczyć na swoich towarzyszy, a także na zaawansowane systemy progresji i personalizacji postaci, które znacząco wpłyną na postępy w rozgrywce. Zaś odkrywając tajemnice galaktyki Andromedy, badając bogate obce światy, będą mogli dotrzeć tam, gdzie nikt jeszcze nie dotarł.

andromedia-WM_EAPlay_Ship

Jeśli i ty masz w sobie duszę odkrywcy, koniecznie dołącz do tej wyjątkowej, kosmicznej przygody w uniwersum Mass Effect. Tylko do środy, 22 marca można skorzystać ze specjalnej oferty na zakup gry – kupując ją w przedsprzedaży otrzymasz pakiet dodatkowej zawartości do gry.

>> ANDROMEDA W PROMO CENIE – SPRAWDŹ KALENDARZ

Premiera gry w polskiej wersji językowej już 23 marca. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

andromedia-MEA_March-16

andromedia-MEA_E32015_running2

logo


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *