logo

Home przejazdy Budapeszt, Praga lub Wiedeń już od 15 PLN
Budapeszt, Praga lub Wiedeń już od 15 PLN

Budapeszt, Praga lub Wiedeń już od 15 PLN

Ruszyła nowa krakowska międzynarodówka z przejazdami do Budapesztu, Pragi lub Wiednia!

Mamy dla Was garść inspiracji od przewoźnika:

W Budapeszcie zimą warto odwiedzić miejskie termy i zaznać gorącej kąpieli pod gołym niebem. Najbardziej popularne są miejskie kompleksy Szechenyi oraz Lukacs, oferujące kilkanaście basenów (zarówno zadaszonych, jak i na powietrzu), SPA, szeroki wachlarz usług terapeutycznych i kosmetycznych czy całonocne imprezy z muzyką elektroniczną, oświetlane przez dziesiątki kolorowych laserów!

Wypad do Pragi tym razem polecamy przede wszystkim miłośnikom kultury XX wieku – w praskim Muzeum Narodowym czeka na Was ogromna wystawa Retro, prezentująca imponującą kolekcję mody i designu z minionych dekad. Praga to również dobry wybór, jeśli chcecie uniknąć tłumów – luty jest zwykle najspokojniejszym miesiącem w czeskiej stolicy!

Luty w Wiedniu to czas słynnych wielkich bali, włoskich oper i celebrowania karnawału z pomocą pączków morelowo-rumowych, znanych jako Faschingskrapfen. Jeśli zjecie ich nieco za dużo, kalorie możecie spalić na godzinnej lekcji walca wiedeńskiego lub całodniowym szaleństwie w najstarszym europejskim parku rozrywki Prater!

Trasy w promocji z Krakowa:


  Aby zyskać zniżkę należy podać kod rabatowy: 15PLN

  Promocja dotyczy podróży od 20 lutego do 2 marca 2017. Bilety można kupić na stronie przewoźnika Polskibus.com w terminie do 22 lutego.

  Przydatne rzeczy w Budapeszcie:

   Przydatne rzeczy w Pradze:

    Przydatne rzeczy w Wiedniu:


     logo


     mleko

     Opublikuj komentarz

     Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *