logo

Home loty Ryanair: nowe trasy z Modlina!
Ryanair: nowe trasy z Modlina!

Ryanair: nowe trasy z Modlina!

Tym razem dobre wiadomości dla latających z Modlina – są to nowe trasy Ryanair!

Dla przypomnienia: na początku lutego Ryanair ogłosił PONAD 20 nowych tras z Polski – pisaliśmy o nich w tym artykule. Teraz mamy ciąg dalszy nowości!

Lista tras z Modlina:


  “Ryanair na obu warszawskich lotniskach obsłuży 3,6 mln klientów rocznie i przyczyni się do utworzenia prawie 2.700 miejsc pracy. Ruch lotniczy Ryanaira wzrośnie o 17%.”

  W informacji prasowej mamy też trochę innych wiadomości:

  “Ryanair nadal będzie łączył Warszawę z największymi ośrodkami biznesowymi w Europie oraz głównymi polskimi miastami, wykonując operacje z większą częstotliwością w dogodniejszych godzinach. Loty w jeszcze niższych cenach m.in. do Aten (codziennie), Brukseli (2 x dziennie), Londynu (4 x dziennie), Rzymu (codziennie) oraz do Gdańska i Wrocławia (oba 3 x dziennie) i Szczecina (codziennie), sprawiają, iż Ryanair jest idealnym przewoźnikiem zarówno dla pasażerów biznesowych jak i turystów.”

  logo


  mleko

  Komentarz(2)

   1. Nikt nie napisał, że trasy są już w sprzedaży. Poprzednie nowości na zimę 2017/18 maja trafić do sprzedaży dopiero w marcu 2017.

  Opublikuj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>