Home loty Bezpośrednie loty z Krakowa do Chicago. Ruszyła sprzedaż biletów!
Bezpośrednie loty z Krakowa do Chicago. Ruszyła sprzedaż biletów!

Bezpośrednie loty z Krakowa do Chicago. Ruszyła sprzedaż biletów!

Ruszyła sprzedaż biletów na bezpośrednie połączenie z Krakowa do Chicago.

O tym, że PLL LOT zamierza uruchomić to połączenie pisaliśmy już w listopadzie 2016 (więcej info). Połączenie rusza 3 lipca 2017 i będzie obsługiwane lotowskiem Dreamlinerami.

Samolot ze stolicy Małopolski będzie startował w poniedziałki o 11:50 by wylądować w Chicago tego samego dnia o 14:50. Rejsy z Chicago do Krakowa będą z kolei startowały w niedziele w lipcu według rozkładu 17:25 ? 9:45, a następnie od sierpnia według docelowego rozkładu 16:35 ? 8:55.
Kraków – Chicago bezpośrednio

    Przywrócenie bezpośrednich rejsów ze stolicy Małopolski do Chicago to odpowiedź na potrzeby pasażerów, którzy ze względu na rodzinne związki z Polską od lat podróżują na tej trasie. Co roku takich osób jest ponad 90 tys. i liczba ta konsekwentnie rośnie. LOT chce być liderem na wszystkich trasach między Polską a USA, a połączenie z Krakowa do Chicago jest doskonałym uzupełnieniem dla codziennych połączeń, jakie LOT wykonuje z Krakowa do USA z wygodną przesiadką w Warszawie” – mówi Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT.


    mleko

    Opublikuj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *