Home lato Wizz Air podnosi ceny lotów na wielu trasach!
Wizz Air podnosi ceny lotów na wielu trasach!

Wizz Air podnosi ceny lotów na wielu trasach!

Wizz Air coś kombinuje z cenami. Część lotów podrożało o kilka złotych.

Jak na razie zmian nie widać na wszystkich trasach. Nie wiadomo też czy to zmiana na stałe, czy też chwilowe fluktuacje ceny. Po kilkunastu minutach przeglądania systemu możemy zobaczyć, iż na niektórych trasach najniższa cena nie zmieniła się – ale tylko jeśli cena zarówno “bez WDC” jak i “z WDC” wynosiła 39 PLN.

Na reszcie tras w wielu terminach widać podwyżkę. Pojawiła się nowa cena 44 PLN (7 PLN bilet + 37 PLN opłaty administracyjnej), która zastępuje starą cenę 39 PLN. Tak się stało np. na trasie z Warszawy do Londynu:

wizzair-23-wawLTN88plnAa

wizzair-23-wawLTN88plnAb
wizzair-23-wawLTN88plnAc

Z kolei cena 59 PLN jest zastępowana kwotą 64 PLN (także podwyżka o 5 PLN). Podwyżka być może jest być może spowodowana aktualizacją kursów walut. Z drugiej strony – kurs EUR-PLN na przestrzeni ostatnich nie lat jakoś bardzo mocno się nie zmienił (przynajmniej w porównaniu do innych walut).

Warto też dodać, że pewien czas temu w systemie też pojawiły się wyższe ceny (właśnie 44 zamiast 39 PLN) – jednak bardzo szybko zostały przywrócone poprzednie ceny.mleko

Komentarz(2)

  1. W sezonie letnim 2016 Wizzair miał loty z Poznania do Burgas-Bułgaria a w obecnym rozkładzie nie widzę takiej trasy – czy ktoś coś wie na ten temat?

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *