Home przejazdy PolskiBus: bilety od 1 PLN* aż do 31 marca!
PolskiBus: bilety od 1 PLN* aż do 31 marca!

PolskiBus: bilety od 1 PLN* aż do 31 marca!

Kolejna pula najtańszych biletów w PolskimBusie jest już dostępna – teraz możemy kupować bilety już za symboliczne 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację).

Nowa pula biletów dotyczy podróży od 11 stycznia 2017 aż do 31 marca 2017. Pamiętajcie, iż liczba promocyjnych biletów jest ograniczona – jest to jeden lub kilka biletów na każdy kurs. Bilety kupujemy na stronie PolskiBus.com

Trasy z biletami od 1 PLN*

 • krajowe w cenie od 1 PLN* >> REZERWACJA
 • międzynarodowe (Berlin, Budapeszt, Praga i inne) w cenie od 1 PLN* >> REZERWACJA

  W tej cenie znajdziemy nie tylko podróże w kraju (kilkadziesiąt miast!), ale także i podróże zagraniczne – do Berlina, Pragi czy Wiednia!

  polskibus-1pln-terminy01


  polskibus-1pln-terminy02

  PolskiBus.com obsługuje aż 18 tras docierając do 26 polskich miast: Bydgoszczy Częstochowy Elbląga Gdańska Katowic Kielc Krakowa Leszna Lublina Łodzi Łomży Mławy Opola Ostrowca Świętokrzyskiego Ostródy Płocka Poznania Radomia Rzeszowa Sandomierza Skarżyska-Kamiennej Torunia Warszawy Włocławka Wrocławia i Zakopanego.

  Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin Lotnisko Berlin Schönefeld Bratysławę Brno Budapeszt Pragę oraz Wiedeń.

  Dzięki współpracy z partnerami platforma PolskiBus.com integruje również 22 dodatkowe linie docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam Dusseldorf Hamburg Zurych oraz polskich m.in. Augustów Biała Podlaska Białowieża Białystok Polańczyk Przemyśl Siedlce Suwałki Węgorzewo czy Zamość.

  Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 18 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

  mleko

  Komentarz(2)

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *