Home loty Wenecja z Krakowa w super cenie (easyJet)
Wenecja z Krakowa w super cenie (easyJet)

Wenecja z Krakowa w super cenie (easyJet)

Raz jeszcze easyJet zaoferował całkiem dobrą cenę lotów na trasie Kraków – Wenecja (lotnisko Marco Polo, kod VCE).

To jedna z “nowych” tras z Krakowa. Przypomnijmy: o czterech nowych trasach easyJet z Polski pisaliśmy w połowie lipca. Więcej na ten temat przeczytacie w tym wpisie.

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Pamiętajcie, że lecimy na lotnisko Marco Polo (VCE), a nie Treviso.

Kraków – Wenecja Marco Polo (VCE) od 142 PLN/os RT

  *W wynikach wyświetla się cena dla 1 osoby. Z kolei po zmianie na 2 osoby, cena na osobę będzie niższa – albowiem stała opłata za rezerwację rozłoży się na więcej osób. Aktualną cenę zobaczycie po kliknięciu na “SPRAWDŹ”.

  Przydatne rzeczy w Wenecji:

   Poniżej przedstawiamy przykładowe loty:

   easyjet-wenecja1a

   noclegi80x54px
   NOCLEGI

   Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

   przewodnikOK

   PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

   Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

   Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

   Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
   Bezdroża >> przewodniki w języku polskim np. Wenecja. Miniprzewodnik za 3,99 PLN
   Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.

   ubezpiecznieOK

   UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

   Nikomu źle nie życzymy, ale jak każdy z nas wie – wypadki chodzą po ludziach (niestety). Chcesz mieć spokojny urlop bez zmartwień? Już za kilka złotych dziennie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz spał i wypoczywał spokojnie, relaksując się i zwiedzając. Taki komfort kosztuje bardzo mało, a jakże pozytywnie wpływa na wypoczynek.

   >> WYLICZ SWOJĄ SKŁADKĘ / KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

   Dzięki ofercie ubezpieczenia bardzo prosto i szybko wyliczysz swoją składkę (to przeważnie tylko kilka złotych dziennie!) a także bezproblemowo wykupisz ubezpieczenie przez internet. Szybko i wygodnie. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.


   mleko

   Opublikuj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *