Home loty Szalona Środa LOT: 5 kierunków z biletami od 349 PLN!
Szalona Środa LOT: 5 kierunków z biletami od 349 PLN!

Szalona Środa LOT: 5 kierunków z biletami od 349 PLN!

Promocyjne miasta w obecnej Szalonej Środzie to: aż pięć kierunków! W ofercie znajdziemy loty od listopada 2016 do lutego 2017. Promocja trwa przez całą środę, poniżej znajdziecie tabelkę z cenami i kierunkami.

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Podane ceny dotyczą podróży w obie strony w taryfie z bagażem rejestrowanym. Oferta dotyczy również lotów z Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Poznania, Rzeszowa, Krakowa i Katowic. Bilety są dostępne na stronie LOT.com

Dostępne trasy i ceny:

Miasto docelowe Cena Daty/Uwagi Lot
Amsterdam (AMS) 349 PLN 01-31.12.2016 REZERWACJA
Budapeszt (BUD) 349 PLN 01-30.11.2016 REZERWACJA
Kopenhaga (LED) 399 PLN 01-30.11.2016 REZERWACJA
St. Petersburg (LED) 699 PLN 1.11-16.12.2016 + 8.1-28.02.2017 REZERWACJA
Tokio (TYO) 1799 PLN 1.12.2016 – 28.02.2017 REZERWACJA

Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

noclegi80x54px

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.
Warto też każdego dnia zaglądać na nowe promocje w HRS Deals. Codziennie znajdziecie tam nowe oferty noclegów – każda z 50% rabatem!

przewodnikOK

PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.

ubezpiecznieOK

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

Nikomu źle nie życzymy, ale jak każdy z nas wie – wypadki chodzą po ludziach (niestety). Chcesz mieć spokojny urlop bez zmartwień? Już za kilka złotych dziennie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz spał i wypoczywał spokojnie, relaksując się i zwiedzając. Taki komfort kosztuje bardzo mało, a jakże pozytywnie wpływa na wypoczynek.

>> WYLICZ SWOJĄ SKŁADKĘ / KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

Dzięki ofercie ubezpieczenia bardzo prosto i szybko wyliczysz swoją składkę (to przeważnie tylko kilka złotych dziennie!) a także bezproblemowo wykupisz ubezpieczenie przez internet. Szybko i wygodnie. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *