Home przejazdy 39 PLN… za nielimitowane przejazdy pociągami w sierpniowy długi weekend!
39 PLN… za nielimitowane przejazdy pociągami w sierpniowy długi weekend!

39 PLN… za nielimitowane przejazdy pociągami w sierpniowy długi weekend!

Zbliża się długi sierpniowy weekend (ten z 15 sierpnia) i wraca świetna promocja z nielimitowanymi przejazdami!

W skrócie:

W tym roku za jedyne 39 PLN będziecie mogli podróżować od piątku 12 sierpnia (od godziny 18:00) do wtorku 16 sierpnia (do godziny 6:00). Dowolną liczbę razy, na wszystkich trasach, po całej Polsce i nie tylko!

Więcej informacji:

W tym roku w sierpniowy weekend nie musimy brać dodatkowego dnia urlop. 15 sierpnia wypada w poniedziałek i jest on dniem wolnym. Tak po prostu zyskujemy weekend trwający 3 dni. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby go trochę przedłużyć: możemy wziąć wolne w piątek albo we wtorek i mieć 4 dni wolnego. Albo zaszaleć z 5-dniowym weekendem (wolne bierzemy w piątek oraz we wtorek) :)

Możemy wybrać relaks nad morzem (sprawdź oferty), wycieczki po górskich szlakach i noclegi w górach (sprawdź oferty). Możemy też zdecydować się na przejażdżki rowerowe czy też wybrać wypoczynek w ciszy i spokoju (sprawdź oferty).

>> WOLISZ SAMOLOT? SPRAWDŹ LISTĘ LOTÓW JUŻ OD 18 PLN!

Wystarczy kupić bilet turystyczny, który w tym roku wyjątkowo będzie ważny przez cały długi weekend:
– we wszystkich pociągach REGIO
– na każdej trasie
– o dowolnej godzinie.

Jak co roku najpopularniejszych wyborem będzie mini bilet turystyczny za 39 zł, z którym będzie można odbyć dowolną liczbę podróży od piątku 12 sierpnia (od godziny 18:00) do wtorku 16 sierpnia (do godziny 6:00).


Jest też alternatywa. Dla osób, które w podróż chcą się wybrać nie tylko pociągami Przewozów Regionalnych jest specjalna promocja: bilet turystyczny – kosztuje on 45 PLN, tylko 6 PLN więcej od wersji “mini”. Będzie on ważny w takim samym terminie jak jego tańszy wariant.

>> WAKACJE 2016: PONAD 130 OFERT NOCLEGÓW – SPRAWDŹ!

Co otrzymamy więcej w porównaniu do mniejszego brata? Dzięki niemu podczas weekendowych podróży będziecie można korzystać nie tylko z połączeń REGIO, ale także pociągami osobowymi sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

A co z zagranicą? Musicie pamiętać, że z biletem turystycznym (jak z i mini biletem turystycznym) możecie podróżować także do Czech i do Niemiec. Bilety obowiązują do pierwszych stacji położonych za granicą.

Mapa połączeń

Mapę w formie pliku .pdf znajdziecie tutaj.

Alternatywa!

Ale nie jesteście skazani tylko na pociągi. Dla chętnych mam coś innego: wakacyjny rejs promem. Teraz w wakacje możecie popłynąć nawet za 49 PLN za osobę. A nawet taniej! Szczegóły w specjalnym wpisie.

przewozy-regionalne-weekend-sierpien39pln-720x514px

Część tekstu, grafiki pochodzą ze strony oraz facebookowego profilu przewoźnika.

mleko

Komentarz(2)

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *