Home loty Szalona Środa LOT: loty już od 134 PLN
Szalona Środa LOT: loty już od 134 PLN

Szalona Środa LOT: loty już od 134 PLN

Promocyjne miasta w obecnej Szalonej Środzie to: Gdańsk, Genewa, Madryt i Szczecin. W ofercie znajdziemy loty od września do października 2016. Promocja trwa przez całą środę, poniżej znajdziecie tabelkę z cenami i kierunkami.

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Promocja dotyczy przelotów z bagażem rejestrowanym w cenie (klasa LOT Economy Class). Bilety są dostępne na stronie LOT.com

Dostępne trasy i ceny:

Miasto docelowe Cena Daty/Uwagi Lot
Gdańsk (GDN) 134 PLN 1.09-31.10.2016 REZERWACJA (taniej)
Genewa (GVA) 515 PLN 1-30.09.2016 REZERWACJA (taniej)
Madryt (MAD) 512 PLN 1.09-31.10.2016 REZERWACJA (taniej)
Szczecin (SZZ) 135 PLN 1.09-31.10.2016 REZERWACJA (taniej)

*Oferta dotyczy również podróży z Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Poznania, Rzeszowa, Olsztyna, Krakowa i Katowic.

noclegi80x54px

NOCLEGI

Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.
Warto też każdego dnia zaglądać na nowe promocje w HRS Deals. Codziennie znajdziecie tam nowe oferty noclegów – każda z 50% rabatem!

przewodnikOK

PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.

ubezpiecznieOK

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

Nikomu źle nie życzymy, ale jak każdy z nas wie – wypadki chodzą po ludziach (niestety). Chcesz mieć spokojny urlop bez zmartwień? Już za kilka złotych dziennie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz spał i wypoczywał spokojnie, relaksując się i zwiedzając. Taki komfort kosztuje bardzo mało, a jakże pozytywnie wpływa na wypoczynek.

>> WYLICZ SWOJĄ SKŁADKĘ / KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

Dzięki ofercie ubezpieczenia bardzo prosto i szybko wyliczysz swoją składkę (to przeważnie tylko kilka złotych dziennie!) a także bezproblemowo wykupisz ubezpieczenie przez internet. Szybko i wygodnie. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *