Home jesien Wenecja z Krakowa: nowa trasa easyJet w dobrej cenie!
Wenecja z Krakowa: nowa trasa easyJet w dobrej cenie!

Wenecja z Krakowa: nowa trasa easyJet w dobrej cenie!

O tej trasie jeszcze nie pisaliśmy – w końcu jest to nowa trasa easyJet z Polski!

Bardzo szybko od premiery easyJet zaoferował całkiem dobrą cenę lotów na trasie Kraków – Wenecja (lotnisko Marco Polo, kod VCE).

Przypomnijmy: o czterech nowych trasach easyJet z Polski pisaliśmy w połowie lipca. Więcej na ten temat przeczytacie w tym wpisie.

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Dostępna trasa:

  *W wynikach wyświetla się cena dla 1 osoby. Z kolei po zmianie na 2 osoby, cena na osobę będzie niższa – albowiem stała opłata za rezerwację rozłoży się na więcej osób. Aktualną cenę zobaczycie po kliknięciu na “SPRAWDŹ”.

  Przykładowe terminy:

   Przydatne rzeczy w Wenecji:

    Poniżej przedstawiamy przykładowe loty:

    easyjet-krkVCEB183plnAa




    easyjet-krkVCEB183plnAb

    easyjet-krkVCEB193plnAa

    noclegi80x54px

    NOCLEGI

    Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

    hoteleGIF-wenecja600x216px

    przewodnikOK

    PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

    Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

    Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

    Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
    Bezdroża >> przewodniki w języku polskim np. Wenecja. Miniprzewodnik za 3,99 PLN
    Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.

    ubezpiecznieOK

    UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

    Nikomu źle nie życzymy, ale jak każdy z nas wie – wypadki chodzą po ludziach (niestety). Chcesz mieć spokojny urlop bez zmartwień? Już za kilka złotych dziennie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz spał i wypoczywał spokojnie, relaksując się i zwiedzając. Taki komfort kosztuje bardzo mało, a jakże pozytywnie wpływa na wypoczynek.

    >> WYLICZ SWOJĄ SKŁADKĘ / KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

    Dzięki ofercie ubezpieczenia bardzo prosto i szybko wyliczysz swoją składkę (to przeważnie tylko kilka złotych dziennie!) a także bezproblemowo wykupisz ubezpieczenie przez internet. Szybko i wygodnie. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.







    mleko

    Opublikuj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *