Home przejazdy PolskiBus: nowe terminy z biletami od 1 PLN*
PolskiBus: nowe terminy z biletami od 1 PLN*

PolskiBus: nowe terminy z biletami od 1 PLN*

Kolejna pula najtańszych biletów w PolskimBusie jest już dostępna – teraz możemy kupować bilety już za symboliczne 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację).

>> WOLISZ SAMOLOT? MAMY WAKACYJNE LOTY JUŻ ZA… 9 PLN!!

Nowa pula biletów dotyczy podróży od 1 października do 14 listopada 2016. Pamiętajcie, iż liczba promocyjnych biletów jest ograniczona – jest to jeden lub kilka biletów na każdy kurs. Bilety kupujemy na stronie PolskiBus.com

Trasy z biletami od 1 PLN*

 • krajowe w cenie od 1 PLN* >> REZERWACJA
 • międzynarodowe (Berlin, Budapeszt, Praga i inne) w cenie od 1 PLN* >> REZERWACJA

  W tej cenie znajdziemy nie tylko podróże w kraju (kilkadziesiąt miast!), ale także i podróże zagraniczne – do Berlina, Pragi czy Wiednia!

  Przykładowe rezerwacje:

  polskibus-nowykalendarz-listopad-bilety1a


  polskibus-nowykalendarz-listopad-bilety1b

  PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras, docierając do 26 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Łomży, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego.

  Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń.

  Dzięki współpracy z naszymi partnerami, platforma PolskiBus.com integruje również 16 dodatkowych linii, docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam, Dusseldorf, Hamburg, Zurych oraz polskich m.in. Augustów, Biała Podlaska, Białowieża, Białystok, Polańczyk, Siedlce, Suwałki czy Węgorzewo.

  Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 18 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu Pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *