Home przejazdy Dzień dziecka z PKP Intercity – darmowe przejazdy!
Dzień dziecka z PKP Intercity – darmowe przejazdy!

Dzień dziecka z PKP Intercity – darmowe przejazdy!

Bezpłatne przejazdy dla dzieci i młodzieży, 30% rabat przy zakupie biletów dla ich opiekunów oraz moc atrakcji na dworcu w Bielsku-Białej – to propozycje PKP Intercity na nadchodzący Dzień Dziecka.

Darmowa przejazdy dla dzieci!

1 czerwca PKP Intercity będzie świętować Dzień Dziecka. Tego dnia każda osoba, która urodziła się w 2000 roku i później, pojedzie pociągami przewoźnika za darmo.

Wszystko za sprawą specjalnej oferty “Dzień Dziecka z PKP Intercity”, która będzie obowiązywać w 2. klasie dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK). Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać bezpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i zabrać ze sobą dokument stwierdzający wiek dziecka. Należy jednak pamiętać, że dodatkowy bilet na pociągi kategorii EIP (Pendolino) można otrzymać wyłącznie w kasach biletowych, przed rozpoczęciem podróży.

>> WOLISZ SAMOLOT? SPRAWDŹ LISTĘ LOTÓW JUŻ OD 18 PLN!

PKP Intercity nie zapominało również o dorosłych. Bezpłatnemu biletowi dla młodych podróżników będzie towarzyszyć 30% rabat dla ich opiekunów. W ramach obowiązującej oferty Bilet Rodzinny, każdy kto podróżuje z dzieckiem do 16 roku życia otrzymuje zniżkę. Z oferty mogą korzystać grupy od 2 do 5 osób.


Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

39 PLN za nielimitowane przejazdy?

Warto pamiętać się o innej promocji – za jedyne 39 PLN będziecie mogli podróżować pociągami bez limitu! Dowolną liczbę razy, na wszystkich trasach, po całej Polsce i nie tylko!
Więcej informacji o tej promocji znajdziecie tutaj.

Kolej od kuchni na dworcu w Bielsku-Białej

Oprócz bezpłatnych przejazdów, PKP Intercity przygotowało specjalne wydarzenie. W sobotę, 28 maja od godz. 11.00 do 16.00 na dworcu w Bielsku- Białej na młodszych i starszych miłośników kolei czeka moc atrakcji i wrażeń. Będzie można zwiedzić wnętrze pociągu PesaDART, usiąść na fotelu maszynisty, sprawdzić jak wygląda przedział kierownika pociągu, czy zajrzeć do kuchni WARS.

>> DŁUGI WEEKEND: PONAD 130 PROMOCJI NA NOCLEGI (Z WYŻYWIENIEM, BASEN itp.)

Dodatkowo, w specjalnie przygotowanej strefie najmłodsi podróżnicy będą mogli wziąć udział w wielu zabawach o tematyce kolejowej, pomalować buźkę, stworzyć balonowe zwierzątko lub zrobić zdjęcie w fotobudce.

Treść i zdjęcia pochodzą ze strony/informacji prasowej przewoźnika.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *