Home przejazdy PolskiBus: nowa pula biletów od 1 PLN* na przejazdy do 13 czerwca!
PolskiBus: nowa pula biletów od 1 PLN* na przejazdy do 13 czerwca!

PolskiBus: nowa pula biletów od 1 PLN* na przejazdy do 13 czerwca!

Kolejna pula najtańszych biletów w PolskimBusie jest już dostępna! Teraz możemy kupować bilety już za symboliczne 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację) od maja!

Nowa pula biletów dotyczy podróży od 12 maja do 13 czerwca maja 2016. Pamiętajcie, iż liczba promocyjnych biletów jest ograniczona – jest to jeden lub kilka biletów na każdy kurs. Bilety kupujemy na stronie PolskiBus.com

Trasy z biletami od 1 PLN*

 • krajowe w cenie od 1 PLN* >> REZERWACJA
 • międzynarodowe (Berlin, Budapeszt, Praga i inne) w cenie od 1 PLN* >> REZERWACJA

  W tej cenie znajdziemy nie tylko podróże w kraju (kilkadziesiąt miast!), ale także i podróże zagraniczne – do Berlina, Pragi czy Wilna!


  PolskiBus.com obsługuje aż 23 trasy docierając do 36 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławek, Biała Podlaska, Ostrów Wielkopolski, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzegu, Elbląga, Siedlec, Piotrkowa Trybunalskiego, Skarżysko Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

  Ponadto stronie PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu.

  polskibus-kalendarzBilety1a

  mleko

  Komentarz(1)

  1. uwielbiałam kiedyś mleczne podróże, teraz dalej je śledzę, ale co raz rzadziej, glównie za sprawą wielu niepotrzebnych reklam (są ok, ale nie mogą mieszać się z tekstem, to wprowadza w niepewność i częstsze wyjścia). Banery mylą, wchodzę na art z polskim busem, a wyświetlaja mi się jakies noclegi. a gdzie szacunek do odwiedzających?

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *