Home inne Pokoloruj sobie… 100 najpiękniejszych miejsc na świecie (+konkurs)
Pokoloruj sobie… 100 najpiękniejszych miejsc na świecie (+konkurs)

Pokoloruj sobie… 100 najpiękniejszych miejsc na świecie (+konkurs)

Można odwiedzić 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Można też je… pokolorować :)

kolorowanka2

“Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego” to ciekawa pozycja. Dzięki tej kolorowance poznasz 100 najwspanialszych miejsc na Ziemi wybranych przez ekspertów Lonely Planet – znanych z najlepszych przewodników na świecie. No i będzie okazja, aby je pokolorować :)

Od Wielkiego Kanionu po Alhambrę, od Wielkiej Rafy Koralowej po Akropolis, przez Wielki Mur Chiński, Tadź Mahal, Sagradę Familię, Wyspy Galapagos, Dolinę Królów, Park Narodowy Yosemite i jeszcze więcej… Wszystkim tym zapierającym dech w piersiach miejscom warto poświęcić kilka chwil. Daj się ponieść wyobraźni i pokoloruj je tak, jak tylko zapragniesz.

>> KUP KSIĄŻKĘ I… POKOLORUJ ŚWIAT :)

Mamy dla Was też konkurs…

kolorowanka89


Konkurs.

Specjalnie dla Was zorganizowaliśmy konkurs na naszym profilu na Facebooku. Zwycięzców nagrodzimy jednym z czterech egzemplarzy kolorowanki. Wystarczy w konkursowym wpisie zostawić komentarz i wyjaśnić w nim ” Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać kolorowankę podróżniczą?”

>> KONKURS: WYGRAJ KOLOROWANKĘ I POMALUJ 100 NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC

Zasady konkursu: Konkurs odbywa się na naszym facebookowym profilu (link do konkursu). Zabawa trwa do 7 kwietnia 2016 do godziny 20:00 – w konkursie liczą się zgłoszenia przesłane właśnie do 7 kwietnia 2016 do godziny 20:00. W ciągu maksymalnie dwóch dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń wybierzemy najlepsze – naszym zdaniem – komentarze i cztery najlepsze nagrodzimy egzemplarzami w/w kolorowanki. Z osobami nagrodzonymi skontaktujemy się poprzez wiadomość na Facebooku w celu ustalenia szczegółów dot. wysyłki nagród. Same nagrody wyślemy w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania danych do wysyłki. Uwaga: tym razem wysyłka nagród jest możliwa tylko na adresy w Polsce (nie ma możliwości wysyłki nagrody zagranicę).

kolorowanka3

Informacje o książce:
Autor: Lonely Planet
Tytuł oryginału: Ultimate Travel Coloring Book
Tłumaczenie: Regina Kołek
Data wydania: 30 marca 2016
Cena okładkowa: 26,90 zł
Format: 230 x 270 mm
Liczba stron: 128 stron
ISBN: 978-83-7924-626-7


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *