Home inne Legoland Billund: tańsze bilety wstępu
Legoland Billund: tańsze bilety wstępu

Legoland Billund: tańsze bilety wstępu

Świetna okazja, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy podczas wizyty w Legolandzie w Billund.

Oferta – bilety do parku LEGOLAND:

 • 299 zł zamiast 620 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko lub 1 dorosły i 2 dzieci) >> REZERWACJA
 • 399 zł zamiast 820 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci) >> REZERWACJA
 • 489 zł zamiast 1020 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 4 dzieci) >> REZERWACJA

  Wejścia dla dzieci w wieku 3-12 lat (darmowy wstęp dla dzieci poniżej 3 roku życia). Groupon umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji parku z wyłączeniem Seat Traffic School.

  Uwaga! Legoland będzie zamknięty w następujące dni: Kwiecień: 5-7, 12-14, 19-20. Sierpień: 6-8, 13-15, 20-22, 27-29. Październik: 5-6, 12-13, 26-27.

  Atrakcje LEGOLANDu:

  Duński park rozrywki LEGOLAND, do którego z dzisiejszym grouponem można udać się z całą rodziną, to ponad 14 hektarów atrakcji – pobyt w nim to zatem dzień wypełniony po brzegi rozmaitymi wrażeniami. Na zwiedzających czekają ułożone z klocków LEGO magiczne światy, szalona kolejka górska, a także krainy rycerzy i piratów oraz przygoda na biegunie. Dla kinomanów przewidziano Strefę Wyobraźni, największe w Skandynawii kino 4D.

  W parku LEGOLAND znajduje się ponad 60 milionów klocków LEGO i mnóstwo niesamowitych wrażeń dla całej rodziny. LEGOLAND zapewnia milion wrażeń na zjeżdżalniach, wodnym placu zabaw u piratów, wielu imponujących modelach LEGO lub podczas zabawy w krainie LEGO DUPLO. Daje też możliwość spotkania Gangu Olsena.


  Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

  Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

  Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

  Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

  Dobrze znaną atrakcją parku jest też Ghost – The Haunder House, czyli nawiedzony dom o powierzchni 800 mkw., pozwalający poczuć dreszczyk emocji. W centralnej części parku LEGOLAND mieści się Miniland, czyli świat w miniaturze wykonany z ponad 20 milionów klocków LEGO. Między poszczególnymi atrakcjami warto odpocząć w jednej z licznych kawiarni i restauracji.

  Na koniec warto dodać, iż w 2016 roku park czeka niemała rewolucja. Na dodatkowej powierzchni 5100 metrów kw. powstaną zbudowane z 1,5 tony klocków nowe atrakcje na czele z LEGO NINJAGO World (m.in. Lloyd?s Laser Maze, czyli labirynt, w którym trzeba będzie pokonać 30 laserów w jak najkrótszym czasie).

  Do Billund dostaniecie się prosto z Polski na pokładzie Wizz Air. O przelotach z Polski do tego miasta pisaliśmy już kilka razy, ceny to przeważnie 78 PLN w dwie strony: sprawdź wpisy.

  legoland-billund-mapa1


  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *