Home przejazdy PolskiBus: zwrot 20% ceny biletu (promocja z BLIKiem)
PolskiBus: zwrot 20% ceny biletu (promocja z BLIKiem)

PolskiBus: zwrot 20% ceny biletu (promocja z BLIKiem)

PolskiBus.com wspólnie z systemem płatności mobilnych BLIK uruchamia nową promocję – teraz każdy otrzyma zwrot 20% ceny biletu!

Już teraz zakup online biletów na podróże z PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com, zrealizowany w okresie od poniedziałku, 22 lutego do czwartku, 31 marca 2016 roku i opłacony BLIKiem, wiąże się z nagrodą w wysokości 20% zapłaconej kwoty, odbieranej po zrealizowaniu podróży.

Rezerwując podróż na stronie PolskiBus.com lub PolskiBusGold.com jako metodę płatności należy wybrać BLIK. Następnie należy uruchomić w telefonie aplikację mobilną swojego banku i wygenerować kod BLIK. Otrzymany kod wystarczy wpisać podczas dokonywania płatności i potwierdzić transakcję w telefonie.

Nagroda pieniężna w wysokości 20% kwoty transakcji (jednak nie więcej, niż 15 zł dla jednej transakcji) zostaje przekazana na rachunek Pasażera w przeciągu 14 dni od daty zrealizowanej podróży. Warunkiem jest jednak zrealizowanie opłaconej podróży – w przypadku anulowania rezerwacji Pasażerowi nie przysługuje prawo do odebrania nagrody.


>> POLSKIBUS: LISTA TRAS Z BILETAMI JUŻ OD 1 PLN*

Prezentujemy coś zupełnie nowego! PolskiBus.com nie tylko wprowadza nowy system płatności za bilety za pomocą BLIK, ale także oferuje wyjątkową promocję dla Pasażerów, którzy skorzystają z tej metody podczas zakupu biletów na podróże naszymi autokarami. Po prostu jeździsz i oszczędzasz! Już teraz zapraszamy do rezerwowania wymarzonych wyjazdów na naszych stronach internetowych i płatności za pomocą BLIKa, aby móc odebrać 20% kwoty, do wykorzystania na przykład na kolejną podróż z PolskiBus.com!” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

polskibus-blik-20procent-banner941x391px


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *