Home loty Wizz Air poleci z Polski na Sardynię!
Wizz Air poleci z Polski na Sardynię!

Wizz Air poleci z Polski na Sardynię!

Super news! W sezonie letnim Wizz Air poleci z dwóch polskich miast do Alghero na Sardynii!

Wizz Air ogłosiła dziś otwarcie dwóch nowych kierunków z Polski na Sardynię we Włoszech. Połączenia z Katowic i Warszawy do Alghero zaczną działać 18 czerwca. Loty będą odbywać się w sezonie letnim w soboty.

Sardynia jest drugą co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Oferuje szeroki wybór możliwości spędzenia wakacji w przepięknej scenerii. Wraz z nowymi kierunkami, w polskiej siatce Wizz Air oferuje w sumie 122 trasy do 22 krajów. Bilety na loty na Sardynię są już w sprzedaży na stronie wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 204 PLN.

Czekamy też na pierwsze promocje :)

polskibus-bilety1pln-banner720x150px


Dostępne trasy

 • Katowice – Alghero od 18 czerwca, loty od 204 PLN w jedną stronę >> REZERWACJA
 • Warszawa – Alghero od 18 czerwca, loty od 244 PLN w jedną stronę >> REZERWACJA

  Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z wielką przyjemnością ogłaszamy kolejne, słoneczne połączenia z dwóch polskich lotnisk: Katowic i Warszawy. Sardynia słynie z malowniczych krajobrazów i doskonałych ośrodków wypoczynkowych. To piękne miejsce, aby spędzić niezapomniane wakacje. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta tanich lotów na Sardynię spotka się z zainteresowaniem polskich pasażerów, którzy nie ominą okazji, aby odwiedzić wyspę. Bilety są już dostępne na stronie wizzair.com

  wizzair-25-sardynia1a

  wizzair-25-sardynia1b

  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *