Home przejazdy Na Święta i Nowy Rok 100 000 tanich biletów w ekspresach PKP Intercity
Na Święta i Nowy Rok 100 000 tanich biletów w ekspresach PKP Intercity

Na Święta i Nowy Rok 100 000 tanich biletów w ekspresach PKP Intercity

Jeszcze więcej tanich biletów w PKP Intercity. Na podróżujących ekspresami w Święta i Nowy Rok czeka 100 000 tanich miejsc. Co czwarty bilet na pociągi Express InterCity Premium oraz Express InterCity będzie dostępny już od 49 PLN.

Osoby, które zaplanują świąteczną podróż z wyprzedzeniem mogą skorzystać z powiększonej puli promocyjnych biletów już od 49 zł. W okresie świąteczno – noworocznym co czwarte miejsce w pociągach Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC) będzie dostępne w cenie Super Promo. Dodatkowo, od promocyjnych cen można odliczyć ulgi ustawowe, dlatego np. studenci za przejazd Pendolino zapłacą tylko 24 zł.


Na tegoroczne Święta i Nowy Rok pasażerowie PKP Intercity pojadą nie tylko szybko i komfortowo, ale również w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Na naszych klientów pociągów ekspresowych czeka pula 100 tys. biletów w najniższych cenach. Jest to kilkukrotnie więcej niż w zeszłym roku” – mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Bilety w ramach oferty Super Promo są dostępne na przejazdy w komunikacji krajowej w klasie 1. i 2. Bilety można nabywać w całym okresie przedsprzedaży – najwcześniej na 30 dni przed terminem podróży, aż do wyczerpania limitu.

Zdjęcie i tekst: informacja prasowa przewoźnika.

mleko

Komentarz(1)

  1. Co to jest 100 tysięcy biletów przy takiej liczbie słojów w Warszawie. Potrzeba z 8 razy tyle. Chociaż w sumie część z nich przyjeżdża swoimi rozklekotanymi struclami.

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *