Home noclegi Czarny Potok Resort & SPA – noclegi w Beskidach (nowa opcja cenowa)
Czarny Potok Resort & SPA – noclegi w Beskidach (nowa opcja cenowa)

Czarny Potok Resort & SPA – noclegi w Beskidach (nowa opcja cenowa)

Średnia ocena 9.0/10 z 724 opinii oraz 97% gości, którzy polecają ten hotel – te statystyki mówią same za siebie. Dodajmy do tego bezpłatne korzystanie z basenu, jacuzzi czy łaźni, śniadania oraz obiadokolacje w cenie (jedna z opcji) i robi się z tego całkiem sensowna oferta. Czarny Potok Resort & SPA to jedna z najlepiej sprzedających się ofert w serwisie Travelist.

Opis oferty:

Z jednej strony malownicze otoczenie beskidzkiej doliny, delikatnie szemrzący potok i górskie szlaki tuż za progiem. Z drugiej – stylowe wnętrza, nowoczesne rozwiązania przestrzenne, przeszklony basen, unikalne Łaźnie Zdrojowe, 11 gabinetów spa i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Tak zachęca nas do wizyty położony u stóp Jaworzyny Krynickiej Czarny Potok Resort & Spa.

Za noclegi zapłacimy od 169 PLN/noc/2osoby. Najniższą cenę znajdziemy w październiku, listopadzie i grudniu. Niezależnie od terminu podróży w cenie otrzymamy darmowy parking oraz bezpłatny internet. Do kompletu dostaniemy też nielimitowany dostęp do basenu, jacuzzi i Łaźni Zdrojowych. Jest też droższa opcja pobytu z śniadaniami w formie bufetu i obiadokolacjami w cenie.

>> SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Przydatne dla rodzin z dziećmi będzie informacja, iż w cenie mamy też pobyt dzieci do lat 12 z wyżywieniem (w pokoju Classic maks. 1 dziecko, w pokoju Junior Suite maks. 2 dzieci). Niestety ośrodek nie przyjmuje gości z psami czy kotami.

hotel-travelist-czarnypotok-widok03

hotel-travelist-czarnypotok-widok04

hotel-travelist-czarnypotok-widok05

Dolina Czarnego Potoku to jeden z najbardziej urokliwych zakątków Beskidu Sądeckiego. Okolica jest spokojna i oddalona od miejskiego zgiełku, górską naturę masz praktycznie na wyciągnięcie ręki, widoki na zbocza Jaworzyny Krynickiej są wyjątkowo malownicze, zaś fanów aktywnego spędzania czasu z pewnością ucieszy bliskość nowoczesnej kolejki gondolowej.

>> SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY


Otwarty jesienią 2012 r. hotel Czarny Potok Resort & Spa**** to idealne miejsce, by cieszyć się wszystkimi tymi atrakcjami. Na zielonym terenie o powierzchni ponad 3,5 tys. m2 powstało 10 budynków połączonych wygodnymi szklanymi korytarzami oraz 2 wolno stojące, bez łączników.

hotel-travelist-czarnypotok-widok02

hotel-travelist-czarnypotok-widok06

hotel-travelist-czarnypotok-widok07

hotel-travelist-czarnypotok-widok08

hotel-travelist-czarnypotok-widok09

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *