Home loty Szalona Środa LOT: Tokio pierwszy raz w promocji (+ inne kierunki)
Szalona Środa LOT: Tokio pierwszy raz w promocji (+ inne kierunki)

Szalona Środa LOT: Tokio pierwszy raz w promocji (+ inne kierunki)

Promocyjne miasta w obecnej Szalonej Środzie to: Bejrut, Pekin, Tel Awiw oraz Tokio. W ofercie znajdziemy loty od stycznia do czerwca 2016. Promocja trwa przez całą środę, poniżej znajdziecie tabelkę z cenami i kierunkami.

samolot80x54px

PRZYKŁADOWE CENY I TERMINY

Promocja dotyczy przelotów z bagażem rejestrowanym w cenie (klasa LOT Economy Class) oraz – tym razem także loty w LOT Premium Economy i LOT Business Class. Bilety są dostępne na stronie LOT.com

Ceny z Warszawy:

Miasto docelowe Cena Daty/Uwagi Lot Inne przydatne
Bejrut (BEY) 599 PLN 30.03 – 06.06.2016 REZERWACJA NOCLEGI / AUTO
Pekin (PEK) 1899 PLN 05.01 – 01.02.2016 oraz 23.02 – 26.04.201 REZERWACJA NOCLEGI / AUTO
Tel Awiw (TLV) 479 PLN 03.01 – 19.02.2016 REZERWACJA NOCLEGI / AUTO
Tokio (TYO) 1799 PLN 15.01 – 15.03.2016 REZERWACJA NOCLEGI / AUTO

Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

Revolut: przydatna karta + 40 PLN bonusu.

Taka promocja jest kolejna raz i znowu z REKORDOWĄ premią. Revolut: kursy międzybankowe na całym świecie, darmowe wypłaty, genialna aplikacja i nie tylko!

Dostępne są też tańsze loty z miast regionalnych!


  noclegi80x54px

  NOCLEGI

  Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.
  Warto też każdego dnia zaglądać na nowe promocje w HRS Deals. Codziennie znajdziecie tam nowe oferty noclegów – każda z 50% rabatem!

  przewodnikOK

  PRZEWODNIK, PORADY CO ZOBACZYĆ I ZWIEDZIĆ

  Szukasz więcej informacji o miejscu docelowym? Zastanawiasz się co zwiedzić i zobaczyć, jak dostać się w niektóre miejsca, gdzie przenocować oraz chcesz poczytać o odwiedzanym miejscu?

  Na początek polecamy zapoznać się z portalem Wikitravel (najlepiej z wersją angielską, gdyż jest o wiele bardziej rozbudowana niż wersja polska).

  Jeśli natomiast szukasz przewodnika to polecamy dwa rozwiązania:
  Bezdroża >> przewodniki w języku polskim
  Lonely Planet >> najbardziej znane przewodniki na świecie. Do wyboru masz wersje elektroniczne (pdf, kindle i inne) a także normalne przewodniki drukowane.

  ubezpiecznieOK

  UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

  Nikomu źle nie życzymy, ale jak każdy z nas wie – wypadki chodzą po ludziach (niestety). Chcesz mieć spokojny urlop bez zmartwień? Już za kilka złotych dziennie możesz wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dzięki niemu będziesz spał i wypoczywał spokojnie, relaksując się i zwiedzając. Taki komfort kosztuje bardzo mało, a jakże pozytywnie wpływa na wypoczynek.

  >> WYLICZ SWOJĄ SKŁADKĘ / KUP UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

  Dzięki ofercie ubezpieczenia bardzo prosto i szybko wyliczysz swoją składkę (to przeważnie tylko kilka złotych dziennie!) a także bezproblemowo wykupisz ubezpieczenie przez internet. Szybko i wygodnie. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.

  mleko

  Komentarz(2)

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *